Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Néha indul az autóm néha nem....

Néha indul az autóm néha nem. Mi lehet a baj ?

Figyelt kérdés
Tegnap mondjuk családdal mentünk fürdőbe, medencezni, csúszdázni, minden rendben volt. Gurult, fürge volt. Ma reggel indítottam volna, és semmi. Végül tömegközlekedést használva mentem dolgozni. Aztán most hazatérve munkából indítom és gyullad a motor, mentünk is bevásárolni vele. Talán kicsit nehezen de indult, mit tehetek ? Azt mondjak az olasz autóknak lelke van, eddig nem hittem benne, de mostmár kezd kellemetlen lenni szituáció. Mit kellene nézetnem ? 27 F

júl. 1. 17:44
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Igen, vannak furcsa hangok. De ha felmelegszik a motor, utána rendben van. Ha hosszabb időre nem használom, akkor van vele ez, hogy vagy indul, vagy sem.. például délután hazaérek vele, másnap reggel indítanam, vagy reggel nem indul mire hazajövök már igen. Érdemes lenne egy szakira biznom igaz ?
júl. 2. 08:41
 12/12 anonim ***** válasza:
Hát sok minden lehet ez. Valószínűleg üzemanyagrendszer. De meg kell nézetni, igen.
júl. 2. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!