Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Néha indul az autóm néha nem....

Néha indul az autóm néha nem. Mi lehet a baj ?

Figyelt kérdés
Tegnap mondjuk családdal mentünk fürdőbe, medencezni, csúszdázni, minden rendben volt. Gurult, fürge volt. Ma reggel indítottam volna, és semmi. Végül tömegközlekedést használva mentem dolgozni. Aztán most hazatérve munkából indítom és gyullad a motor, mentünk is bevásárolni vele. Talán kicsit nehezen de indult, mit tehetek ? Azt mondjak az olasz autóknak lelke van, eddig nem hittem benne, de mostmár kezd kellemetlen lenni szituáció. Mit kellene nézetnem ? 27 F

tegnapelőtt 17:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
69%
Mondjuk hogy ne a korodat írd ki, hanem hogy milyen autóról van szó, akksi jó-e, egyáltalán forgatja-e a motort ami csak köhög de nem indul, stb...
tegnapelőtt 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
38%
Olasz és francia autóknál szeretnek a testelések, és vezetékek rosszul érintkezni, de minden elektromos hibánál az aksisaru megmozgatásával és érintkezésének ellenőrzésével kell kezdeni. Megmozgatod oldalirányba, nem szabad elmozdulnia, olyan szorosnak kell lennie. Aztán aksi állapot ellenőrzés multiméterrel, tölt-e rendesen a generátor, önindító forog-e olyankor, amikor nem indul stb. Valami érintkezési hiba lesz az szerintem.
tegnapelőtt 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Alfa romeo az autó neve
tegnapelőtt 19:01
 4/12 anonim ***** válasza:
És 27 éves Rómeó?
tegnapelőtt 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

🤣🤣🤣


Ismét egy nagyeszű kérdező.

tegnapelőtt 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Én vagyok a 27 éves, emberek, nem a romeo
tegnapelőtt 20:54
 7/12 anonim ***** válasza:
Simán letagadhatnál huszat.
tegnapelőtt 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

#6


Fogsz írni értelmes dolgokat is?

tegnapelőtt 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Alfa romeo 156 wagon, 2005. Dízel 1.9 jtd m jet.

Ui: sok kérdésnél láttam hogy odaírja a kérdező, hogy hány éves. Nem volt rossz szándékom. Most reggel Az autó ismét működik. De ez így mondhatni kiszámíthatlan.

tegnap 06:08
 10/12 anonim ***** válasza:

Haladunk. Egy nap alatt kiderült, hogy milyen autó.


Milyen tüneteket tapasztalsz? Hogy indul hidegen, melegen? Jellemzően mikor jön elő a hiba? Ha beindul, van bármilyen rendellenes hang a motortérből?

tegnap 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!