Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Pd Tdi vagy Tdi? Tsi vagy Tfsi?

Pd Tdi vagy Tdi? Tsi vagy Tfsi?

Figyelt kérdés

Mi a különbség ezek között?

Annyit tudok hogy a sima TDI bol volt 90 és 110 le motor (ha az 1.9-nél maradunk) a pd nel meg volt 101,116,131 és 150 ami elvileg a legerosebb pd motor volt 1.9-be.

Gondolom ennek koszonhetoen a Pd dragabb vagy kevésbé megbizhatatlan vagy egyáltalán nem nem tudom.

Ezekrol erdeklodnek én. Ugyan úgy az Fsi és Tfsi motorokról. Meg hogy milyen elven működik , jó rossz oldala, előny hátrány és stb. Továbbá egyes “kiemelt vagy jó” hirben álló motorkódok is. Ha jól tudom a PD-ben az ARL van ebben a hírben!


Tudom hogy amelyiket telibe fosták nem tartották karban, nem szervizelték akkor teljesen mindegy a motorkód. Ezeket félretéve érdekelne a válasz!



Köszönöm uraim akik időt szántak a kérdésem megválaszolásába!



jún. 30. 15:22
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%

Belenéztem 3 másodpercre a motortérbe?! Jó vicc! Párat szedtünk már szét. Generátorok között sem beszállító a különbség. Közel sem csereszavatos a kettő, műszakilag sem.

És még az én célom, hogy hülyének nézzelek?! Ki az aki kioktató fellengzős stílusban bizonygatja, hogy én hülye vagyok, nem értek hozzá, laikus vagyok, 3 másodpercre néztem bele a motortérbe, stb? Ellenben arra a kérdésre, hogy mi az ami konkrétan át lett emelve az 1.7-esből még mindig nem kaptam választ. Csak, hogy hülye vagyok, az én értelmi szintemen úgysem lennék képes felfogni... és ezt képes vagy hosszasan ecsetelni.

Köszönöm, nekem ennyi elég volt a bemutatkozásodból!

júl. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!