Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mitől van az ,hogy este...

Mitől van az ,hogy este észrevettem ,hogy fogy a hűtőfolyadék , de reggel is megnéztem visszatöltődött, és maxon volt?

Figyelt kérdés

Most azóta mentem vele, most kb megint félig van.. mostlett felújítva a motor , azóta csinálja ezt, előtte nemvettem észre ilyet..motorba dolgozik be??

Másik hogy folyik be az utastérbe mert valami hűtő lyukas..dehát nem ez lehet a probléma , mert mint írtam reggelre maxon volt a szint..



jún. 30. 13:12
 1/6 anonim ***** válasza:

Befolyik az utastérbe , de a maxon van?

Értelmesebben kellene leírnod!!

jún. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen folyik be…de szerintem nem ettől fogyhat, mert mint leírtam..tegnap vettem észre jelentősebb csökkenést, ami reggelre már nemvolt jelen, mivel maxon volt a tartalyba.
jún. 30. 13:25
 3/6 hypno ***** válasza:

A vízpumpa keriningteti a renszerben a hűtővizet. Ilyenkor a rendszer különböző pontjain különböző lesz a nyomás.

Ettől nem kellene csökkennie a kiegyenlítő tartályban a szintnek, de ha valami valahol nem jól van bekötve, vagy nincs rendesen légtelenítve, akkor előfordulhat.


Amikor leállítod a motort, akkor az egész rendszer nyugalmi állapotba kerül és a közlekedő edények elve alapján beáll e normál folyadékszint.


Persze lehet hogy tévedek, de nekem így logikus.

jún. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát igen.most volt megmókolva, gyanítom nem valami jól..pedig nemkeveset otthagytam..
jún. 30. 13:43
 5/6 anonim ***** válasza:
Ki kell cserélni azt a folyó hűtőt, légteleníteni és jó lesz.
jún. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Jaj mán. Ha mentél vele, majd ezután röviddel letekered a kupakot, akkor is feljebb jön. Lecsökken a nyomása (és a hőmérséklete). Mint, amikor kinyitsz egy kólás üveget, amit előtte kicsit felráztál és nyomás alá került.

Persze, ha valahova be is folyik, akkor baj is lesz ott, de önmagában az, hogy "visszamászik", az nem probléma.

jún. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!