Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Francia/olasz autó 700ezerig?

Francia/olasz autó 700ezerig?

Figyelt kérdés

Renault megane II (kacsa seggű, szedán/limuzin) 1.6 motorral 700ezer forintig mennyire jó vétel? Nekem tetszetős mind a 2 forma.

Renault Laguna ugyancsak 700ezerig milyen? Csak benzines. Valahogy ennek a formatervezése is tetszetős


Francia/Olasz fronton nézelődök ekkora kerettel mert "fos francia és olasz senkinek nem kell", nem hinném hogy a sztereotípiák valósak lennének illetve nekem formatervre tetszenek. Legalább 1.6 motorost város/pálya használatra.


Esetleg fiat Stilo 1.6 103le autó milyen ennyiért?



jún. 30. 00:40
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

3-as válaszolónak: Vannak 20-25 éves francia autók is forgalomban, sőt, annál régebbiek is, jó állapotban, csak eleve kevesebb volt belőlük, mint a németekből. Szoktam látni ezerdeforduló közeli Megane-okat, Thaliákat, 306-osokat, Xsara Picassókat szép számmal. Sőt, az utcánkban egy Citroen BX is van, ami már igencsak OT-korú, és napi szinten használják.


Kérdezőnek: én ráncfelvarrott 1-es Megane Classicot/kombit néznék a helyedben, 1.6 szívóbenzinnel, vagy Peugeot 306 szedánt/kombit. A kínálat teteje belefér a keretbe, és ezek alulértékelt, ám meglepően jó autók.

júl. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

#11


Tudsz linkelni egy ráncfelvarrott 1es meganet? Vagy melyik évjárattól vannak azok?

júl. 4. 19:09
 13/18 A kérdező kommentje:
#11 306 valahogy az a kis 75 lovas motor a kasztnihoz kevésnek érzem 😅
júl. 4. 19:10
 14/18 anonim ***** válasza:
1999-ben volt az 1-es Megane faceliftje, és 2003-ig gyártották a típust.
júl. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Ránéztem hahu-n a típusra, valószínűleg a kínálat teteje is belefér a keretedbe. Most ez a két legdrágább 1-es Megane, ami nem kupé/kabrio:


[link]


[link]


Érdemes az 1-es Meganera koncentrálni a 2-es helyett, mert a 2-esnek sok gyerekbetegsége volt (nagyon sok újítást hozott a típus), ami csak a ráncfelvarrással lett kiforrott. (Amúgy úgy tudom, a 2-es Megane lett alsó-közép kategóriában az első 5 csillagos töréstesztű kocsi, szóval nem rossz az, csak elég sok eletromos nyavalyája volt, amit úgy 2005-2006-ra kupáltak ki a ráncfelvarrással. Szóval akár egy későbbi 2-es Megane is jó lehet, de az lehet, hogy kicsit kilóg a keretből...)

júl. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Hupsz, most látom, ezek mind 1.4-esek, pedig 1.6-osat ajánlottam...
júl. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Grande Punto 1.4 8V, megbizhato, faek egyszeru, otthon butykolheto. Ilyet vegyel.
júl. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 3 napos mákos lecsó ***** válasza:
206-ből ennyiért 15 évnél fiatalabb kapsz. Klímával, 1.4-es motorral.
júl. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!