Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mazda 6 (2006 környéke)...

Mazda 6 (2006 környéke) tulajok/szakik/bárkik! Mire érdemes figyelni vásárláskor?

Figyelt kérdés

Le szeretnének róla beszélni, mert nagyon rohadnak... Hol érdemes főként ellenőrizni ezt? mibe érdemes belenézni? félünk, hogy ráköltjük a megtakarításunkat és elporhad/tönkremegy alattunk.

600 ezerért találtunk egyet, jó sok extrával, 350 000 km-rel.



jún. 29. 14:40
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
51%

És szerinted van értelme autót fenntartani, ha nem tudtok annyi pénzt sem rá költeni, hogy az egyébként nevetségesen engedékeny műszaki vizsgán megfeleljen?


Ismét elmondom. Nektek nem autó való, hanem tömegközlekedés és bicikli.


Csórók vagytok, mint a templom egere, de azért Mazda 6-ot akartok venni. Pofám leszakad. Legyen inkább Audi A8 vagy BMW 750i.

jún. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:

jelenleg valóban nincs sok pénzünk.


de az autó árának meghatározásába belekalkuláltuk az utólagos szervízt. nem, nem feltétlen szeretnénk mazda 6-ot, a feltételekre ezt dobta ki az oldal, bocs hogy megnézném élőben :DD


nem azt mondtam, hogy nincs pénzünk áttolni a műszakin. hanem hogy NEM ÉRNÉ MEG. a kettő között van különbség.

de van biciklink, rollerünk, köszi a tippet. a busz menetrend átalakítását meg majd kérvényezem.

jún. 29. 19:46
 23/27 anonim ***** válasza:

"de az autó árának meghatározásába belekalkuláltuk az utólagos szervízt."


Jah értem. És milyen szervizzel kalkuláltatok? Mert egy 350 ezret futott kocsi attól nem lesz szervizelve, hogy olajat meg szűrőt cserélnek rajta.

jún. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
baszki ez komoly? nem mondod!
jún. 29. 20:32
 25/27 anonim ***** válasza:

De mondjuk.


[link]


Ez kell neked.

jún. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:

láttam már a hirdetést, szép állapotban van. A fehér indexet nagyon szeretem a suzukikon.


De ha már suzuki, akkor 1.6ot vennék már végre, ha nem bánod. meg a sedanokhoz jobban húz a szívem

jún. 29. 20:42
 27/27 anonim ***** válasza:

#24


🤣🤣🤣 Nagyon sötét vagy az autókhoz... De azért okoskodsz.

jún. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!