Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » KRESZ vizsga közben látod...

KRESZ vizsga közben látod hogy rontottál-e és ha igen mit?

Figyelt kérdés
Vagy csak a végén közlik hogy átmentél-e vagy sem?

jún. 28. 07:54
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

10.

Hát igen, ez meg a másik, nem is szabadna válaszokat felajánlania bizonyos kérdéseknél, hiszen, ha egy macska töltené ki, akkor is meglenne már 33% körül.

jún. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
#11 Egyébként igen. Ha rajtam múlna aki 3 pontosat ront, instant bukás, és nem is lehetne 10 pontot véteni. De ez más kérdés. Más kérdés az, hogy ha nem is nehéz informatikai probléma megbízhatóan, letesztelten extra funkciót beletenni, a jó válaszok azonnali jelzése egy olyan dolog, ami már húsz forintért is drága lenne, mert nem igény.
jún. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

12.

Akkor utoljára: nem kell jelezze egyből a jó válaszokat. A háttérben számolja a rosszakat - ahogy most is - és ha az elérte a bukási határt, állítsa le a tesztet, mert akkor már minek görcsölni vele tovább. Én ezt írtam.

jún. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
#13 És ennek mi értelme van? Olyan drága az időd, hogy 3 perc helyett csak 2-t akarsz ott tölteni?
jún. 30. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

14.

Hiába süketelsz. 55 perces a teszt, 55 kérdéssel. Ha ez neked 3 perc, akkor gratulálok, zsenikém.

jún. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Kevesebb mint 3 perc volt tavaly A kategóriához. Akinek tényleg kell az az egy perc elolvasni egy mondatot és kitalálni a választ, az ne vezessen. Elég nagy baj, hogy ilyen könnyű jogosítványt szerezni.
jún. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

16.

Na persze, 3 mp egy kérdésre.

jún. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Igen. Fél másodperc elolvasni, 1 másodperc tudni a választ, az idő nagy részét az viszi el, hogy az érintőképernyőn be kell nyomni. Tudod, azért kell 8 általános már jó ideje a jogsihoz, hogy tudjál olvasni. És azért kell megtanulni a tananyagot, meg gyakorlóvizsgákat csinálni, hogy tudjál mindent. Kereszteződésben sem fog mindenki 1 percet várni arra, hogy rájöjj, neked van elsőbbséged. 2 perc 48 másodperc alatt csináltam 74 pontos tesztet, amit rontottam, több, nálam régebb óta vezető embertől megkérdeztem és mind elrontotta. Ennyi.
jún. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

18.

Vetíts még.

jún. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
#19 Figyelj, nem kell elhinni, de ha szabadidődben filmnézés közben automatikusan nyomogatod a próbateszteket e-titánon, akkor azért tényleg nevetséges egy perc egy kérdésre. Olyan ez, mint a Rubik-kocka, ha ki tudod rakni, akkor szinte gépies az egész, és minél többet tekergeted unalmadban, annál gyorsabban fog menni.
júl. 1. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!