Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » KRESZ vizsga közben látod...

KRESZ vizsga közben látod hogy rontottál-e és ha igen mit?

Figyelt kérdés
Vagy csak a végén közlik hogy átmentél-e vagy sem?

jún. 28. 07:54
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
A végén közlik az eredményt. Vicces lenne ha élőben mutatná a helyes választ.
jún. 28. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
A végén kiírja a pontszámod, és megmutatja, melyik kérdéseket rontottad el, olyankor rá lehet kattintani megnézni, melyiknél mi lett volna a helyes, és ha ezzel megvagy, akkor nyomod meg a befejezés gombot, és akkor villan a vizsgabiztos képernyőjén, hogy kész vagy és szólít hogy menj oda aláírni az eredményt.
jún. 28. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

1.

Miért ne közölhetné, ha már a felénél hibáztál annyit, hogy biztos a bukás?

jún. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

#3.

Nem hinném, hogy programjában szerepel hogy bizonyos %-nál, az addigi részeredményekből következtessen, vagy hogy sok rontás esetén előre kalkuláljon.

Bizonyára csak az utolsó választ követő OK. jelzés után értékel, illetve azt érzékeli, ha letellik az időlimit.

jún. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

4.

Nem következtetnie kell. Ha pl 100 kérdésből max 20-at lehet rontani, és már a 48.-nál beüt a 21. hiba, akkor egyértelmű, hogy már nem lehet meg és nincs értelme folytatni.

jún. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Hidd már el, hogy a gép nem ír ki olyat, hogy "nincs értelme folytatni".

Az előírt időn belüli válaszokat értékeli, hogy jó vagy sem.

Ezt közli a teszt végén.

jún. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
41%
#3 Közölhetné, csak nem teszi, mert gondolom az még extra költség lett volna, hogy ezt lefejlessze egy informatikus, egy másik meg letesztelje, hogy biztos mindig jól működik-e. Nem olcsó ám. Helyette inkább a bukott vizsgázó idejéből pazarolnak el plusz két percet, majd elhullajtok egy könnycseppet a nevükben. Talán kettőt is.
jún. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
#3 Közölhetni közölhetné, csak semmi értelme és demotiváló is. Ha kiírná a helyes választ, akkor meg puskázni tudna róla a melletted ülő.
jún. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

7.

Persze, qrva bonyolult lefejleszteni, hogy az amúgy is számolt hibás válaszoknál kiírjon valamit, amikor éppen átlépi a limitet. A jó válaszokat meg minek írná ki, senki nem beszélt erről.

jún. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
#9 A jó választ nem kell kiírni, mert én tudom, hogy valamire jó választ adtam-e vagy sem. Ha felmerül a bizonytalanság, akkor igazából nem is tudtam, hanem tippeltem, tehát még ha jól is tippeltem, le kéne vonni azt a pontot, hiszen NEM TUDTAM.
jún. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!