Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ez elkerülhető lett volna egy...

Ez elkerülhető lett volna egy avalon féle teljes átvizsgálással?

Figyelt kérdés

[link]


Bár a cikkből nem derül, de szerintem nem volt átvizsgálás csak megtetszett neki és megvette.



jún. 26. 13:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem valószínű. Ez


Avalon félét írsz, itt vannak a csomagjaik:

[link]


A "maximalista" csomag 2.5 órás, aminek nagy része mechanikus vizsgálat.

Van benne próbaút, de nem írják, hogy a hűtés hatásfokát vizsgálnák, szerintem nem mennek annyit az autóval.


Egyéb jelekből talán kiszúrhatnák, ha hengerfejes, pl. a hűtővíz kémiai vizsgálatával.

De a gond a termosztát volt 🤷

jún. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sok mindent el tudok képzelni. Egy alapos átvizsgálás a problémák egy jelentős részét ki lehetett volna mutatni. A cikkből sok dolog nem derül ki, de szerintem a gondok egy részét meg lehetett volna úszni. Természetesen az árvizsgálás sem csodaszer. Megbontás nélkül maradnak kockázatok (mindent meg nem lehet szétszedni), de ezek jóval kevesebben maradnak, mint átvizsgálás nélkül.
jún. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Minden műhelyben van amúgy lézeres hőmérő, azzal könnyű ellenőrizni, ha nem nyit a termosztát.


A sztoriban meg a vevő is sáros, tényleg nem kellett volna így használnia, mikor látja hogy túlmelegszik.

jún. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!