Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ennek a gumiabroncs jelzésnél...

Seila kérdése:

Ennek a gumiabroncs jelzésnél most melyik az évszám DOT 2116 ?

Figyelt kérdés

2016-os év?

Mert ha igen, akkor miért adnak el egy 8 éves gumit??

Ha valaki megveszi az nem felelőtlenebb mint aki eladja??


jún. 23. 16:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Igen, a 16 jelöli az évet - 2016. A 21 a hetet.
jún. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
jún. 23. 16:57
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert már nem kell nekik és mindig van olyan idióta aki megveszi így is.
jún. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
45%
Ha ez bolt volt vagy gumis akkor vidd vissza neki és vissza kell venni.
jún. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

4


Az utcánkból egy nyugdíjas bácsi megkért, hogy nézzek szét a neten használt gumit, de újat akar venni, csak kíváncsi volt hogy még is milyen árban vannak a használtan és milyen minőségben.

Mondtam neki előre hogy ne számítson semmi jóra, mert még ha nincs is teljesen lekopva, de ősrégi évesek. :P

Egyébként amit néztem ez Michelin volt.

jún. 23. 18:15
 6/13 anonim ***** válasza:
62%
Az idióta nyugati logika szerint természetesen fordítva van ez a dátum is. Én kötelezném őket, hogy az időt is mp:perc:óra formában használják.
jún. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
8 éves gumit nem szabad megvenni.
jún. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Igen, ez egy 8 éves gumi. Pont kukaérett még akkor is, ha nem kopott le, mert elöregedett. Valószínűleg ezért adják el. Keresnek valami madarat, aki még pénzt is ad érte, így nem nekik kell elvinni leadni a hulladékudvarba.

Törvény nem tiltja az ilyen gumik hirdetését. Láttam már apróhirdetési oldalon tízen éves gumikat is árulni, nem is kevés pénzért.

jún. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Amúgy ne gondold már, hogy ahogy eltelt az 5 év, azonnal gyilkos életveszélyes lesz a gumi, és jobban fog csúszni, mint a banánhéj... Benne van ebben rendesen a gumigyártóknak a lobbija, hogy ennyire halálkomolyan veszik sokan.
jún. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

9


Na de ez nem 5 éves gumi!

jún. 25. 21:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!