Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első autónak jó egy Lada?

Első autónak jó egy Lada?

Figyelt kérdés

Azért szeretnék ladát venni mert egyszerű és nem bonyolult hogy ez mennyire igaz és ilyen,500k ért milyen Ladákat lehet venni? 2107 2105

2101-02 ezekben a tipusokban gondolkodok. Meg van az affinitásom ha szerelni kell és nagyából ismerem felépítését is.



jún. 20. 07:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én 1 éve vettem 2105 ladát első saját autónak.

Én előtte sokat szereltem motorkerékpárokat, gondoltam autószerelést gyakorolni jó lesz. Hát arra jó is, mivel folyton szerelni kell valamit. Ennek ellenére soha nem hagyott az út szélén. Nem bonyolult szerelni, egy villáskulcs készlettel és 2 csavarhúzóval szétszeded az egész autót.

Ami még lényeges volt nekem, hogy a kötelező szinte semmi rá (nekem kb 15000/év, 4 éves jogsival).

05-07-et olcsóbban találsz, mivel nincs akkora retro értéke mint a 01-03-06-nak.

Árban nagyon változóak, nem találsz szinte 2 ugyan olyan autót. A legnagyobb ellenségük a rozsda. Szerintem jobban jársz ha kicsit többet költesz rá, vagy másban kompromisszumot kötsz, csak rozsda ne legyen.

jún. 20. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az egyéb kérdésekben még mindig a pedálos Merci a nyerő!
jún. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Hintalow ***** válasza:
76%

Kisvárosban/falun jó lehet, vezetési élmény az nincs az árban, de hát első autónál elmegy.

Nagyvárosba már annyira nem jó, ha mondjuk napi szinten ingázol be például egy külső kerületből egy Gönz Árpád városközpontba munka célból, ott már nem nagyon bírja a tempót a vácin.

jún. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem, inkább swiftet vegyél
jún. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
70%
Ha többet akarsz javítani mint menni vele akkor igen.
jún. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!