Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Izzadós tenyerűek: mit szoktat...

Izzadós tenyerűek: mit szoktatok tenni hogy könnyebb legyen autót vezetni?

Figyelt kérdés
Kiskorom óta izzadni szokott a tenyerem, nem igazán tudok ezzel mit kezdeni és nagyon zavar a mindennapokban. Volt egy koccanásom is az autómmal ahol közrejátszott hogy lecsúszott a kezrm a kormányról így nem tudtam tartani a kanyarívet. Azt már megtanultam egy életre hogy két kézzel fogjam a kormányt és kanyarban ne váltsak. viszont szeretnék tenni valamit a tenyérizzadás ellen is, mit tudnátok ajánlani? Esetleg valami sofőrkesztyű amibe nem sülök bele nyáron? Vagy valami gyógyszer erre?
jún. 19. 16:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Klíma, hintőpor.
jún. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Megtörlöm a nacimban.
jún. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
De én a kormánnyal csinálnék valamit, az nem normális, hogy kicsúszik a kezedből. Ha velem ütköznél ilyen fszág miatt kapnál tőlem egy ilyet és bírósággal köteleztetnélek rá, hogy használd: [link]
jún. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Fura azért a kifejtés, szerintem az nem izzadós tenyér kérdése, hogy kanyarban nem váltasz, hanem súlyos technikai hiba kanyarban váltogatni!

Amúgy lehetsz kicsit a retróbbnál is retróbb, és kesztyű. A mindenféle hintőporokkal meg krémekkel ellentétben az nem gyilkolja szét a kormányt. Pl. ujjatlan bőrkesztyű. Nem szégyen az.

jún. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!