Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Még mindig elfogadja a rendőr...

Még mindig elfogadja a rendőr ha lejárt jogosítványhoz a friss orvosi alkalmassági papírt mutogatjuk?

Figyelt kérdés
jún. 13. 19:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ha pár napja járt le a jogsi azért nem is büntet.
jún. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Még mindig? Soha nem is fogadták el. Attól hogy az orvosnak megfeleltél, attól még nincs érvényes jogsid. Ideiglenesen elfogadott papírt csak az okmányiroda ad, ha megkérvényezed az új jogsit.
jún. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Mad Max2 ***** válasza:
sose fogadta el
jún. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
2 az nem ad
jún. 14. 05:51
 5/8 anonim ***** válasza:
Hogy a fenébe ne adna? Most újítottam 3 hete. Kapsz az orvostól alkalmassági igazolást, azzal bemész az okmányirodába, kérvényezned az új jogsit és amíg ki nem küldik, addig ad egy papírt, amin szerepel, hogy a régit leadtad, úton van az új, addig az igazol. 30 napig érvényes.
jún. 14. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát nekem nem ezt mondta. De köszi megpróbálom akkor másikban. Ez Magyarország.
jún. 14. 07:37
 7/8 A kérdező kommentje:
Illetve egy kérdés ha ügyfélkapun keresztül csinálom akkor is lesz valami letölthető igazolás?
jún. 14. 07:38
 8/8 anonim ***** válasza:
#7 Azt sajnos nem tudom, én személyesen intéztem.
jún. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!