Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik autót lenne érdemes...

Gyakori93 kérdése:

Melyik autót lenne érdemes megvásárolni?

Figyelt kérdés

Toyota auris 1.8 hsd (2013-2014)


Vagy


Renault megane 1.6 Sce (2017-2018)


Azért vacilálok melyik legyen. Mert az a 4-5 év azért soknak mondható.


Szeretném minimum 7-8 évig használni. Ezért gondolkodom minnél fiatalabb autóban.


A keretem 4millió lenne. Ha esetleg tudtok jobb autót ajánlani, szívesen fogadom a javaslataitokat.


Előre is köszönöm a válaszokat.



jún. 13. 06:45
 1/10 A kérdező kommentje:
A toyota esetében a touring változatot néztem. A sima az nekem kicsi lenne.
jún. 13. 06:49
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem vennék használt autót.
jún. 13. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Én sem. De sajnos 10 millió alatt hulladék van
jún. 13. 08:12
 4/10 anonim ***** válasza:
4 millióból gyönyörű Daciákat lehet venni használtan. Nekem is az van, kombi (Logan MCV), újan vettem 2017-ben, teljesen jó autó. Ha úgyis néztél Renault-t, akkor nagy meglepetés nem lesz a Dacia.
jún. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Benzines logan mcv-ben nem gyenge az a 1.0 meg 1.2 motor?
jún. 13. 11:17
 6/10 anonim ***** válasza:
Milyen jellegű lenne a használat, minden nap vagy ritkábban, hány km-re lenne beindítva, város/vidék/autópálya?
jún. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekem 0.9 turbós van, 90 lóerővel, és problémamentes. Tetőbox-szal és biciklikkel a tetőn is bírja.

Az 1.0 lehet hogy kicsi, ha jól tudom az csak 75 lovas, de a 1.2 szerintem nem hangzik rossznak, bár azt nem ismerem.

jún. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Napi munkába járás,( jelenleg 5km, de lehet idén, munkahelyváltás lesz.) bevásárlás. Néha horgászat szempontjából lenne jó a nagy csomagtér.
jún. 13. 11:52
 9/10 A kérdező kommentje:
Persze ha jó idő van, akkor robogóval megyek. Így esős hideg időben lenne az autó használva.
jún. 13. 11:54
 10/10 anonim ***** válasza:
Dacia/Renault 0.9 és 1.2 turbós motorokkal nagyon komoly problémák vannak, henger hüvely csak hogy egyet említsek, szóval ha fájna egy milliós kiadás, akkor azokkal a motorokkal ne nézd. Tehát 1.2 szívó, 1.0/1.3 turbó jók, stb.
jún. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!