Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen kardánkereszt van a...

Milyen kardánkereszt van a BMW e46 320d 136le autóban?

Figyelt kérdés
A kardán három részes, három kereszt tűgörgőscsapággyal szerelt, manuális csak hátsókerekes. Préselt van.

#BMW #váltó #kardántengely #Kardánkereszt
jún. 12. 16:03
 1/5 A kérdező kommentje:
Utolsó kardánkereszt érdekelne (difi előtti) , itt van a legnagyobb szögeltérés a kardánon, köszönöm
jún. 12. 16:04
 2/5 anonim ***** válasza:

Itt láthatod: [link]


Pontos cikkszám nem lesz hozzá, mert együtt árulják a kardánnal és nem is lehet külön kapni. Max bontóból.


De nem ajánlom, hogy cseréld, csak ha nagyon muszáj.

jún. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ahogy az előző írta egyben lehet venni és bár E46-nál nem tudom, de újabbaknál igencsak zsebbenyúlós sztori!


Felújítani nem lehet rendesen, sose lesz jó, a bontóból vett dolog lehet ugyanolyan rossz vagy rosszabb nagy lutri. Az új meg drága de csak az jó.

jún. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Előző válaszoló vagyok nekem F széria van nem E és munkadíjjal, stb. súrolta az 1 milliót a kardán cserélése.
jún. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszaitokat. Értem
jún. 13. 11:01

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!