Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mikor motorral vagytok és...

Phep kérdése:

Mikor motorral vagytok és tankolnotok kell ti leveszitek a sisakot és a kesztyűt amikor fizettek vagy úgy mentek be, hogy rajtatok van?

Figyelt kérdés

jún. 6. 20:39
1 2
 1/16 Kólauborkával ***** válasza:
93%
Szerintem tilos bukóban bemenni, bár 100%-ig nem vagyok benne biztos, de a szürkeállományom hátsószeglete ezt súgja.
jún. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
43%
Néha le szoktam venni, ha kicsit pihenősebb megállás, de nem mindig. Bankba tilos sisakban menni, benzinkútra lehet.
jún. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 dirtboy ***** válasza:
84%
Én is úgy tudom hogy tilos sisakba bemenni de még ha nem is tilos bunkóság. Én leveszem azt is meg a maszkot is.
jún. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem inkább illendőség mint kötelesség, de le szoktam venni.
jún. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
84%
Rám rámszólt a kutas, mikor bukóbam bementem,hogy legközelebb vegyem le,mikor fizetek.
jún. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
78%
Igen, le.
jún. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Leveszem. Nálam az a rutin, hogy sisakba kesztyű+maszk, lerakom arra a nemistudommire, ahova kulccsal a tanksapkát is rakom. Aztán sisakkal a kezemben bemegyek fizetni. Aztán sisak fel, kútfejtől arrébb állok rendes helyre, sisak a motor dobozába, és utána cigizgetek, megyek be még egyszer kávéért stb. (Kútfejnél csak addig foglalok helyet, amíg tankolok, és amíg kizárólag a tankolás ki nincs fizetve.)


Meg persze kérdés, milyen sisak. Nekem felhajtható, sosem hajtom fel menetközben, de dohányboltba simán bemegyek felhajtott sisakkal, azért nem olyan, mint a zárt, ami a szememen kívül mindent takar. De benzinkútra nem mennék be sisakban. Meg alapból mire telecsurgatom a motort, nekem sem lenne kényelmes sisakban nyáron.

jún. 7. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
De amúgy olyat is láttam már, aki a motoron ülve maradt, miközben tankolt. Ők nem tudom, hol vették a jogosítványt, de ilyen is van. Én biztos inkább a motor mellett állva tankolok, másik kézben zsepivel, hogy letöröljem a benzincseppeket, de hát ezek szerint van, aki bevállalja, hogy esetleg magát fröcsköli össze. (Shell-kutakon főleg jellemző, hogy amikor azt hinnéd, elállt a csap, még lövell egyet.)
jún. 7. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Felnyitható állrészes sisakom van, felnyitom és bemegyek fizetni. Senki sem szólt még érte.
jún. 7. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Sok helyen ki van rakva a piktogram, hogy tilos sisakban még tankolni is, mert sok motoros meglógott már a fizetés elől.
jún. 7. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!