Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mikor motorral vagytok és...

Phep kérdése:

Mikor motorral vagytok és tankolnotok kell ti leveszitek a sisakot és a kesztyűt amikor fizettek vagy úgy mentek be, hogy rajtatok van?

Figyelt kérdés

jún. 6. 20:39
1 2
 11/16 Szolovjov ***** válasza:
Mindig leveszem. Senki nem menekül a látványom elől :)
jún. 7. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 dirtboy ***** válasza:
52%
8-as. Én is mindig motoron ülve tankolok nem tudom mi a furcsa ebben.Így a motor egyenesen áll és így egész biztosan tele megy a tank. Az hogy fröcsköl a pisztoly meg olyan dolog hogy ha tudod hogy csinálja akkor ki is tudod kerülni. Én pl megkocogtatom és ha már kicsepegte magát akkor rakom vissza. A motor felett elemelésnél szerintem teljesen mindegy hogy motor melett áll valaki vagy motoron ül,a mozdulatsor ugyan az.
jún. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
#12 Én középsztenderen tankoltam, amikor olyan motorom volt, amin volt középsztender. A mostanin nincs, de érdekes, nem kell rajta ülnöm, hogy megtartsam egy kézzel, illetve nem azon az egy decin múlik, ami oldalsztenderen amúgy hiányozna a tankból. A teletankolásnak sokkal inkább az a titka, hogy amikor azt hiszed, tele van, vársz fél percet, aztán még csepegtetsz bele, nekem speciel ilyenkor még egy bő liter szépen lassan adagolva belemegy. Ha neked csak akkor egyenes biztosan a motorod, ha rajta ülsz, csoda, hogy rá tudsz ülni.
jún. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 dirtboy ***** válasza:

(Ha neked csak akkor egyenes biztosan a motorod, ha rajta ülsz, csoda, hogy rá tudsz ülni.)


Ezt a mondatot nem tudom értelmezni

Mi az hogy biztosan egyenes? Nekem a kawasaki Z1000 és a suzuki gsxs 1000 is elégé megdől ha támasztóra rakom.Biztosan vannak olyan típusok is amik nem dőlnek ekkorát vagy állítható a támasztó hossza esetleg van plusz szélesítás felrakva a talpára aminek a vastagsága rátesz hogy egyenesebben álljon. Minden esetre részlet kérdés hogy hogyan áll a motor és nem életbevágó az hogy egyenesen álljon. Pusztán segíteni akartam abban hogy elmondjam én pl miért tankolok rajta ülve ennek a magyarázata meg az hogy nekem így kényelmes nem pedig mellete állva.

Több energiát nem kívánok erre a semmilyen dologra szánni így széles utat kívánok neked mint motoros "testvér".

jún. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Támasztón megdől, de ne mondd nekem, hogy ha egyenesen akarod tartani a motort, egy kézzel ne tudnád kiegyenesíteni.
jún. 8. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Illendősègből leveszem, nem esik nehezemre
jún. 8. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!