Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Becsörög a motor ez mitől lehet?

Becsörög a motor ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
Szóval az autó egy 2003-as Ford Mondeo 2.0 tdci motorral. Nem régiben fel lett újítva az egyik porlasztó a többi szerencsére nagyon jó állapotba volt gondolom az előző tulaj csak 3-at csináltatott meg.A probléma nem más mint ,hogy negyed gázzal történő folyamatos gyorsításkor elkezd csörögni és 3100-as fordulat körül megszűnik. A másik probléma pedig az hogy dinamikus haladás mellett gázelvételkor is becsörren. A porlasztók helyesen vannak bekódolva. Én pilot befecskendezésre gyanakszom hogy az még nem kapcsolt be de nem tudom már mi lehet a probléma mert ~2000km óta ezt csinálja.Ha valakivel történt már hasonló vagy tudja mi lehet ez azt megköszönném!
jún. 5. 18:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Lánc?
jún. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 3 napos mákos lecsó ***** válasza:
Esetleg nem lehet, hogy rosszul lett felújítva a porlasztó és becsöpög?
jún. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
#1 annak üresben is gázadásokra is kéne csörrenie nem?
jún. 5. 19:34
 4/8 A kérdező kommentje:
#2 nem hiszem hát azt próbapadon is becsöpögne és ott nem csöpögött be.
jún. 5. 19:35
 5/8 anonim ***** válasza:

#3 nem feltétlen, Audinál találkoztam olyannal, hogy hosszú, tempós pályázás után kezdett el csörrenni.


Octaviam meg csak hidegindításkor csörrent.

jún. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
#5 hát mondjuk tervezve van a vezérlés csere a nyáron mert indításkor néha csörren a lánc.
jún. 5. 20:20
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha az előgyujtás vagy az előtöltés nagy akkor szokott csörögni gázadáskor.

AZ is lehet hogy ami ezt szabályozza automatikusan az szart be.

jún. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Annyit még elfelejtettem írni hogy ez a csörgés elsőbe semennyire másodikba kicsit harmadikba-negyedikbe fél gáz felett halható és ötödikbe semennyire.
jún. 6. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!