Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A háromkerekű motoroknak,...

A háromkerekű motoroknak, mint például a Harleynak TRI GLIDE, mi az értelme/funkciója?

Figyelt kérdés

Félreértés ne essék én nem akarom leszólni… Sőt nekem még tetszik is, ha gazdag lennék és egy ilyen drága motororra is lenne pénzem még egy “rendes” motor mellett, lehet el is gondolkodnék rajta.


Csak nem tudom, hogy ennek ki a célközönsége és miért gyártják ezeket?


Pl. pár kiöregedett régi motorosnak, akik kicsit idősebbek már és nem tudnak már egy hagyományos motort akkora magabiztossággal elvezetni, biztos nagyon jó lehet egy ilyen.


De nem hiszem hogy kifejezetten egy ilyen szűk réteg miatt csinálják ezt a kategóriát.


Szóval mi ennek a funkciója? Mik az előnyök, mik a hátrányok?


És egyébként ti mit gondoltok róla?



jún. 5. 05:56
 1/4 anonim ***** válasza:
24%

Nem vagyok ugyan motoros, annyira nem is értek hozzá, de pl. Sons of Anarchy-t láttam annak idején, ott Piney használt háromkerekűt. Ugye egy motoros klubról szól nagy vonalakban, ahol az a szabály (a való életben is), hogy ha már nem tudsz motorra ülni, akkor ki vagy rakva a klubból. Piney meg már volt vagy 70, oxigénpalackkal járkált, stb, ezért használt háromkerekűt.


De feltételezem, hogy ha utast akarsz szállítani, akkor arra is sokkal alkalmasabb/kényelmesebb.

jún. 5. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 hypno ***** válasza:
100%

Biztosítja motorozás szabadságának élményét, de nem dől el, ezért eleve kényelmesebb.


A célközönség pedig az, akinek ez fontos és van rá elég pénze.

jún. 5. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
9%
Meglesik ma lyányok. Más értelme nincs.
jún. 5. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 bazaltkaroly ***** válasza:
84%
A Tri Glide afféle utazó motor. Arra találták ki, hogy az ember országokat szeljen át vele. Amerikában hatalmas távokat képesek az emberek megtenni, államokon keresztül, és ha már viszik magukkal az utast, akkor sokkal kényelmesebb, és stabilabb egy háromkerekű. Főleg a hátul ülőnek, ugyanis a repedezett, hepehupás utak könnyem megedzik az ember hátsóját. Ha megnézed, ennek a motornak a hátsó ülése, olyan mintha egy fotelben ülnél. Nagyon kényelmes, de ha az embernek csak rövid utakra kell, akkor nem éri meg. Könnyebb vele menni, mint egy oldalkocsis kétkerekűvel. Persze valaki még mindig a hagyományos kétkerekűekre esküszik, de ez már ízlés kérdése.
jún. 5. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!