Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nem lenne jó ötlet egy ilyen...

Nem lenne jó ötlet egy ilyen bevezetése?

Figyelt kérdés

Eszembe jutott egy nagyon jó ötlet. Arra gondoltam, hogy az autókon az a kormányokon amikor tudod vezet az ember akkor ha lázas vagy valami azt érzékelje. Tehát megy az ember a kocsival, fogja a kormányt és a kormányban lenne ilyen lázmérő ami csipogna, hogy ha lázas.

Ennek azért lenne jelentősége mert sok baleset van abbol, hogy emberek beülnek betegen autóba. És akkor mit tudom én bekapcsolhatna a kormányzár ha lázas. Nyilván ha útközben lesz lázas akkor ilyen automata fékrendszer megállítja az autót és akkor kormányzár. Szerintem ez egy nagyon jó ötlet lenne.


Mit gondoltok?



jún. 3. 03:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
43%

Baromság, igazi emberi gyengeségből fakadó gondolat.


Milyen alapon döntene az autó helyettem?


Az autó egy nyomorult tárgy, én vagyok a gazdája, a tulajdonosa, a mestere.

jún. 3. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%
Ezzel az otlettel miert nem mentel a capak kozottbe?
jún. 3. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem meg olyan telefon kéne, ami kalkulálja a felhasználó értelmi szintjét és az ilyenek, mint kérdező, nem tudnák még bekapcsolni sem, mert a telefon nem hagyná.
jún. 3. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%

Miért, különben nem tudod, hogy ha lázas vagy? Előbb érzem, meg hogy valami nem oké, nem érzem jól magam, minthogy autóba ülnék. És lázasan nyilván senki nem passzióból sétakocsikázik, hanem muszájból ül autóba. Mert pl valahogy haza, vagy éppen az orvoshoz el kellene jutni.

"Remek" ötlet lenne, ha egyszer csak az autópálya közepén lefékeződne az autó és a belső sávban egyszer csak bekapcsolna a kormányzár, hogy még levontatni, letolni se lehessen. Ez kb olyan Nobel-díjas ötleted, mint az autók oldalára szerelt fényszóró és hasonló baromságaid.

jún. 3. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
85%
A tíccsuk be, legyenkötelező troll újabb sületlensége.
jún. 3. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
90%
Legalább annyi baleset van belőle, mint a kiszáradásos lázálmodból...
jún. 3. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
86%
Amikor a nap felheviti az autot nyári időszakban akkor meg az összes kormanyzar lezarna. Ugye a start stop rendszer amikor lazasan mesz a dokihoz mert nem mindenhol a haziorvos jar a beteghez, a pirosnal lekapcsol a motor es lezar a kormany, mindenkindudal rád. Siman atverhető a dolog eleg hozza egy kesztyű. Bekapcsolom a kormanyfűtést olyankor mi lesz ?
jún. 3. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
27%
Ugye jelentette mindenki a kérdest?
jún. 3. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
94%

Nem jelentette mindenki mert nem csak buta kisiskolások vannak itt.

Attól még a kérdés egy badarság, hiszen a vezetést ellehetetlenítő betegségek legnagyobb része nem jár lázas következményekkel. Ugyanúgy nem lázas a megengedettnél dupla sebességgel közlekedő, a büntető fékező sem. A nátha már gyakrabban jár lázzal attól még csak el lehet menni a háziorvoshoz autóval.

jún. 3. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
De akkor ne a kormányról próbálja lemérni a testhőt, hanem amikor beül valaki a vezetőülésre akkor a popsijába finoman csusszanjon be egy gépzsíros ipari hőmérő. Vagy akár folyamatosan mérje, mert menet közben is fel mehet a láza, nem igaz?
jún. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!