Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ma délután elkezdett gyorsabba...

Ma délután elkezdett gyorsabban villogni az irányjelzőm a megszokottnál. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Ekkor azt gondoltam, majd ki kell cserélnem és kész. Viszont este, ahogyan felkapcsoltam a világítást, az index is világít az első lámpán. Oldalt és hátul ugyanúgy villog, csak gyorsabban a megszokottnál. Mi lehet a baj?
jún. 1. 23:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%
Kiégett az egyik irányjelző izzó azon az oldalon, így az ellenállás miatt gyorsabban kezdett villogni, ezzel ezt jelezve neked.
jún. 2. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
79%
kiégett egy izzó
jún. 2. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%
Akkor ott valami zárlat van. Ki kell bontani a lámpát és átnézni.
jún. 2. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 krwkco ***** válasza:
0%
A rossz földelés is szóba jöhet, mint ok.
jún. 2. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

4. Földelés??

Test inkább.

jún. 2. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 krwkco ***** válasza:
Mindenki tudja, hogy miről van szó.
jún. 2. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Kiégett az egyik izzó, cseréld ki és 99%, hogy jó lesz. Ha mégse, akkor meg úgyse tudsz vele mit kezdeni otthon, majd a szerelő megoldja
jún. 2. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Túl sokat használod
jún. 2. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Aki csuklóból behányja a kiégett izzót az vegye már a fáradtságot és olvassa el a leírást is!
jún. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Külön köszi 9-es! Én is először megnyugodva azt hittem, csak kiégett az izzó. Egészen addig, amígy este, felkapcsolt fényszóróval el nem kezdett folyamatosan világítani az index lámpa is. Érdekes, hogy csak akkor villog gyorsabban oldalt és hátul, ha fel van kapcsolva a lámpa. Most, hogy próbaként kicseréltem az izzót, lekapcsolt fényszórónál szépen működik. Felkapcsoltnál viszon világít az index folyamatosan, de ha irányjelzek akkor mostmár elől is villog, oldalt is és hátul is jó tempóban.
jún. 2. 15:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!