Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tönkrement az a téli gumi,...

Tönkrement az a téli gumi, amit idáig használtam és csak most váltottam nyárira? Vagy ennyit még kibír azért?

Figyelt kérdés
jún. 1. 21:48
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
Simán kibír. Van aki csak téli gumit használ egész évben és pár évet így is bír.
jún. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%
Én már több mint két éve járok télivel. Ha gondolod holnap lefényképezem neked, mert most nincs kedvem kimenni a garázsba.
jún. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Tönkre nem megy alapvetően, gyorsabban kopik, rosszabbul tapad és hasonló finomságok, de nem fog elpukkanni 30 fokban csak azért, mert téli vagy ilyesmi
jún. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Oh my god! Tényleg lekell akkor ma fényképeznem. Semmi baja nem lesz. Egyedül vizes kell óvatosabbnak lenni de ennyi. Tök mindegy, hogy hány fok van, ha száraz az út van tapadás és ezt tapasztalatból írom mert pályán sem 130-al megyek.
jún. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Harkonen promózta itt anno a téli gumit, hogy sose cseréli aztán kiderült kamu. Most ismét itt? Vicc. Le kell cserélni, csak még látod fotózni is lusta vagy.. mit bizonyítasz vele? Évszaknak megfelelő gumit használjatok. Bratyeszok.
jún. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Cserélni kell ezt is ha elkopik(ez evidens lenne). Decemberben lesz harmadik éve fent. Évi 8/10ezer km, ebbe van bőven pálya is. Amint lehet is látni megtett km alatt gyakorlatilag tükör simára kopott, valamint annyira nem tapad hogy a legutóbb is balesetet szenvedtem és meghaltam. Most a mennyországból írok nektek.


[link]


[link]


[link]

jún. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!