Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kb. 300-310 km. megtétele...

Kb. 300-310 km. megtétele téli gumival ezen a hétvégén még belefér? (Személyautó)

Figyelt kérdés

Olvastam sokfélét a téligumi nyári használatával kapcsolatban, de igazából nem tervezem rajta hagyni az autón, de közbejött egy hétvégi út (kb. 300 km) és az autón (újonnan vásárolt) még pont téli gumi van.

Jövőhéten nyárira cserélném de a héten már nem fér bele.



máj. 29. 18:32
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem hozzátenni, bár lehet nem fontos, hogy az autót használtan vettem, csak nekem új. :D
máj. 29. 18:34
 2/14 anonim ***** válasza:
13%
Kb. lekopik az egész, de persze, ha muszáj.
máj. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
93%
Nem lesz semmi.
máj. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
92%
Semmi baja nem lesz.
máj. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
71%
Még egy pár éve mikor voltak telek is azt ajánlották: Ha évente 4-5 ezer km. alatt használod az autót és nem akarsz köpenyeket cserélgetni inkább téli gumit vegyél.
máj. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 krwkco ***** válasza:
90%

"Kb. 300-310 km. megtétele téli gumival ezen a hétvégén még belefér?"

Legyen meg benne az előírt nyomás felső értéke. Azzal is tudod csökkenteni a melegedést. Egyébként párszáz km-t nyugodtan mehetsz vele. Nem lesz érzékelhető kopás.

máj. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
36%
Egész évben az van fent. De ha lekopik csak nyári lesz. Nincs már tél.
máj. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
53%
#7 és miért nem négyévszakos, ami erre van kitalálva?
máj. 30. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
A félelempropaganda szerint nyáron a télli gumival kétszer elmész a kocsmáig és tövig lekopik, de addig is a fél falut meg fogod ölni. Ezzel szemben a valóság, hogy a fokozott kopás sokszor jelentéktelen.
máj. 30. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Ott a pont 9-es!
máj. 30. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!