Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Golf 4 utólagosan beszerelt...

Golf 4 utólagosan beszerelt tempomat visszajelző lámpája hogyan működik?

Figyelt kérdés

Golf4 1.9TDI- be rakattam utólag tempomatot.

A műszerfalon a visszajelző lámpa a gyujtás ráadásával rögtön világít. A gyári beszerelésű csak akkor jelez ha a tempomat adja a gázt, ha kuplungolok vagy fékezek kikapcsol( nem jelez a lámpa). A szerelő azt mondta az én autómnál CSAK ÍGY lehet bekötni!

Kérdésem az ,hogy tényleg nem lehet a gyári működésűre bekötni az utólagos tempomatot AHL motorkódú golfban?


Köszönöm.



máj. 27. 08:11
1 2
 11/11 anonim válasza:
Néhány napja visszamentem, azt mondta az egyik hogy csinált nemrég ilyet és annak megmaradt nála a bekötési rajza, megkeresi és visszajelez miután visszajött szabadságról. Videókat én is néztem, de azzal meg nem igazán lehet odamenni hogy tessék itt egy videó, ez alapján csináld meg. Az igazság az hogy ők egészen jók (több más dolog miatt), másikat nem akarok keresni mert sajnos ismerem valamelyest az összeset és mindig az a tipikus duma hogy elhajtanak mert nem foglalkoznak ilyen hülyeséggel, vagy vigyem vissza november közepén azt majd ránéz. Már így is elég nagy lenyelendő béka hogy a vacak párezres kart 2-3x 15 ezres óradíjjal szereltessem be, de nyilván nem fogom kidobni ha már megvan. Helyileg egyébként Vas megye, azon belül bármi jó, illetve szomszédos közeli megyébe is szívesen elmegyek ha tudom hogy nem egy lehúzás az egész.
júl. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!