Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ez tényleg így van Daewoo...

Ez tényleg így van Daewoo Nexia 1.5 benzinesnél? (Nem hiszem el) (Bővebb lent)

Figyelt kérdés

Kifogyott a benzin a kocsiból beletöltöttem 12 litert és nem akar elindulni megkérdeztem egy szerelőt és azt mondta hogy kb még egyszer ennyi benzint kell beleraknom hogy elinduljon kb 25 liter kell hogy legyen benne, az fél tank mivel 50 literes a tartály,ezt nem akarom elhinni,

lehetséges lenne?


2010. okt. 28. 21:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem valószínű. A szívócsőnek le kellene érnie a tank aljába. Az AC-val lesz valami.
2010. okt. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nincs igaza. A probléma az hogyha teljesen kifogy a benzin, esetenként hiába töltesz bele az AC pumpa nem mindig tudja felkapni a benzint. Erre volt jó a régi kocsikon az AC pumpán a kis karocska. Itt kézzel pumpáltál egy kicsit, és ment az autó. Ezenknél az újabb verzióknál nem tudom mi a megoldás, de a hiba ez lehet.
2010. okt. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!