Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az miért van, ha körülnézünk...

Az miért van, ha körülnézünk az utcán, akkor sokkal jobb autókat látunk mint ami a gyenge magyar fizetésekből adódna?

Figyelt kérdés

Bármelyik városban, ha körülnézünk az utcán azt láthatjuk hogy tele van az utca sokmilliós autókkal, az ország keleti felében is. Egy 2 milliót érő Toyota Yarissal már a csórók közé tartozok.Nem azért teszem fel a kérdést mert ez engem egy kicsit is zavar, csak kiváncsi vagyok, miért van ez?

Arra tippelek,hogy kb 2 kategóriával jobb autóval járnak az emberek mint emit a fizetésükhöz képest megengedhetnének maguknak, vagy nincs igazam, és más oka van?



máj. 6. 22:39
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hitelre veszik és sok olyat látok, hogy putriban lakik valaki, de van 10 milliós autója hitelre.
máj. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem mindenki csóró.
máj. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ismerek olyat aki egy autó hitelere felrakta a házát pld, ugyh. ha nem tud fizetni úszik a háza es megy az utcára.
máj. 7. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
89%
És azt se feledd, hogy rengeteg a céges, aminek jó része lízingelt
máj. 7. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Többet ismerek akinek drága autója vvan , de olyan putriba lakik hogy én soha nem laknék olyanba.
máj. 7. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Morzsi007 ***** válasza:
100%

Ezen én is el szoktam gondolkodni.

Fél éve agyalok milyen használtautót kellene venni a 26 éves kocsink helyett, van egy másik, ami újabb, de 2 autó kell. Ismerek én is olyat, akinek nincs 2 Ft/m-ja, de megvette az új autót 8 éves hitelre, ráadásul az önerőt is hitelből fizette.

Persze vannak olyanok, akinek van pénze és megveszi az újat. Meg van olyan is, aki megvehetné a drágábbat, de sajnálja rá a pénzt, inkább vesz egy régebbi használtat.

máj. 7. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert sok ember többnek akar látszani, mint ami.
máj. 7. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 nemaRendőrség ***** válasza:
77%

Nagyon sok a céges autó. Megveszik a cég nevére, máris kisebb a nyereségadó. Kocsikáznak ők, és kapnak alkalmazottak is ha indokolt.


Állami támogatás, elektromos és családi autókra volt utóbbi pár évben.


És szerintem nagyban hozzájárul az is, hogy volt vagy 15 év mikor nem változtak az autók. Hirtelen nehéz megmondani sok modelnél hogy ez egy 2019es autó vagy egy 2009-es. A rendszám sem segít, mert behozott autók újat kapnak. Audi A4. Ugyanúgy néz ki a 2.4 misis 2010-es, mint a 2016os 7 milliót érő. Kívülről

máj. 7. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
95%
Mert villantani kell a másik putrisnak, hogy fussa rá .Ilyen a mentalitás, közben meg ezerév hitelre veszi, aztán ha megtöri vagy megkotlik a motor akkor bukja az egészet, hitel marad, kocsi nincs, fizetés letiltva örülhet ha nem bukja a putriját is vele. Így mulat a magyar :D
máj. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nem nagyon látom, h annyira jó autók közlekednének. Tele vagyunk régi, bontószökevény 'pizzás" Swiftekkel, kifingott csotrogányokkal. Még cikk is volt róla, h a magyar járműállomány mennyire ócska.
máj. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!