Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha az autó lejtőnek lefelé...

Ha az autó lejtőnek lefelé parkol orral akkor melyik sebességbe kell tenni? És ha farral áll a lejtőnek lefelé?

Figyelt kérdés
2010. okt. 26. 13:09
 1/9 anonim ***** válasza:
vagy 1-be vagy R-be, kézifék behuzva, és ha orral elöre a lejtö fele akkor a kerekeket a szegély felé forditva
2010. okt. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 BeerHunter ***** válasza:
Mindig úgy álljon a kerék, hogy adott esetben a padka felé guruljon vissza/előre a kocsi. Tehát ne az útra.
2010. okt. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

ha orral parkolok "lefele", én akkor R ben hagyom (persze eltekerem a kereket is) és kézifékezem is.

orral felfele parkolásnál én 2. be rakom és k.fék.

2010. okt. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Vagy 1 vagy R. Én mindig abban szoktam hagyni, amerre majd el akarok indulni. Ja és kéziféket is húzd be lejtőn, sík úton nem fontos :)
2010. okt. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
49%
de télen be ne huzd a kéziféket
2010. okt. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ha lefele állsz 1es ha felfele R most attól nem fogja jobban megfogni h ellentétes irányba rakod csak elkezdi visszafelé forgatni az meg sok motor nem igazán szereti!!
2010. okt. 31. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"csak elkezdi visszafelé forgatni"

xdddddd

2010. okt. 31. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
hát mért nem?:D úgy értettem ha netalán elindulna:D mi kocsinkba sincs akkora végtelen kompresszió h megfogja:D
2010. nov. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Több mint 3-szoros lassító áttétellel nehezen indul el sztem bármilyen lejtőn is..
2010. nov. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!