Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A.Z Meisterteile kuplung...

A.Z Meisterteile kuplung szett milyen minőségű? Szokott vele probléma lenni?

Figyelt kérdés
Kuplungot cseréltem az egyik autómon. A tárcsával és a szerkezettel ránézésre nem volt bajom… de a kinyomócsapágy már fogásra is borzalmas minőségű szerintem. SACHS kuplungot akartam venni de ez egy kb értéktelen autó, sajnáltam volna a pénzt rá.

febr. 17. 22:51
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
#8 igen csak kuplung csere valóban annyi. De nekem nincs se aknám se semmim. Csak 4 szerelőbakom meg egy emelőm meg a szerszámaim, így azért kicsit tovább tart. Na meg bontás közben kiderül hogy esetleg kellenek valahova tömítések, szimeringek új csavarok stb idő beszerezni nem mindig van polcon. Meg én inkább lebontom azt ami útban van hogy ne kelljen kerülgetni.
febr. 18. 17:17
 12/16 A kérdező kommentje:
Ez a mutatvány is nekem csak egy kuplung cserének indult de aztán lett belőle főtengely szimering csere, váltó felújítás, kuplung szett, lendkerék szabályoztatás, tartó bakok, kipufogó tömítés, önindító felújítás… ha már egyszer szét van szedve :)
febr. 18. 17:20
 13/16 anonim ***** válasza:
#10 Ez mind szép és jó, de a "maszek" szerelő dupla annyiba került, mint most egy számlás, viszont a számlás sem akar felelősséget vállalni a munkájára.
febr. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

#12 Ez is csak azt igazolja, hogy időben ez nem okoz túl nagy kárt neked. Mindez gondolom egy régebb óta húzódó felújítás. Ennyi idő után már egy kuplungcsere az semmi. Ráadásul nyilvánvalóan nem életbevágó, hogy minél hamarabb működőképes legyen az autó.


Ne érts félre, ettől függetlenül még szopás ha újra le kell venni a váltót, de nekem nem úgy tűnik, hogy ez bármilyen formában valódi kárt okozna neked. Inkább csak idegesítő és kellemetlen. De kárnak nem kár.

febr. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

#13 Hú bazmeg jól palira vettek.


De nem tudok mást mondani. Minden ott van a válaszban. A maszekkal te magad vállaltad hogy lemondasz a jogaidról, a legális szerviz esetében meg melletted áll a törvény és bármikor felléphetsz a szerviz ellen, csak rajtad múlik. Ennyi.

febr. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
#15 Ebben igazad van sajnos, azt hittem azért ilyen drága, mert a jó minőségű alkatrészt tették bele, de kiderült, hogy nem, csak átvertek. Azóta természetesen messziről kerülöm azt a szerelőt. A jelenlegi "legális" -sal pedig vitatkozom, amíg meg nem csinálják rendesen garanciában. Mást nem tudok tenni. Ha nem csinálják meg, akkor sajnos marad a pereskedés és hasonlók.
febr. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!