Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autóról madarurulek eltavolita...

Autóról madarurulek eltavolitasa. Mi a leggyorsabb megoldas?

Figyelt kérdés

Hamarosan itt a tavasz es megint elojonnek a szokasos problemak, pl leszarjak a kocsit a madarak amig a parkoloba van.



Tavaly elkovettem azt a hibat,hogy sietesbe voltam es vittem le egy vodor meleg vizet meg szivacsot es mivel nem akart lejonni a szivacs dörzsi felevel vakartam le a madarszart a kocsirol.

OLYAN SZINTEN elvesztette a fenyezest es megkarcolodott mint a fene... Aztan mehettema a szervizbe lefujatni es poliroztatni.

NA! Ezt NE csinaljatok utanam.


febr. 7. 14:17
 1/10 anonim ***** válasza:
Autómosóban addig küldeni a gőzborotvával, amíg le nem jön. Ha nem hagytad rászáradni akkor simán lejön.
febr. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Hű, gyerekkoromban engem is jól leszidott apám, mert a dörzsis féllel takarítottam a kocsit.

Bő, langyos, szappanos víz puhább szivaccsal vagy puha ronggyal (én pl. régi, elnyűtt pamutpólókat használok legtöbbször), aztán sima vizes öblítés.

febr. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
megtanultam egy eletre az tuti, tobbet soha
febr. 7. 14:31
 4/10 anonim ***** válasza:
langyos víz mosogatószerrel
febr. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Katranyoldot lehet ra cseppenteni, majd puha szivaccsal leszedni. Mosaskor meg fujj ra viaszt is, ugy nem tapadnak meg rajta annyira a szennyezodesek.
febr. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 krwkco ***** válasza:

"Mi a leggyorsabb megoldas?"

Én tartok az autóban egy szórófejes flakonnyi higított autósampont. És az elfogyott vécépapír belső gurigáit. A madárkakát beáztatom és a papírral letolom. A guriga megy egy szemetes zacskóba. Még kezet sem kell mosni utána, mert nem érek hozzá a piszkos részhez.

febr. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Szolovjov ***** válasza:
Le kell lökdösni spaklival :D
febr. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Jó, hogy nem sarokcsiszolóval
febr. 13. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
ajjajj....xD
febr. 13. 08:55
 10/10 anonim ***** válasza:
Egy fordulatszabályozós sarokcsiszolóval még polírozni is lehet, szóval teljesen jó. :D A szerszám a lényeg.
febr. 13. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!