Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ajánlanátok kezdő motort? (A2-A)

Ajánlanátok kezdő motort? (A2-A)

Figyelt kérdés
Eddig egy 125-ös munkába járósom volt, de idén leteszem a korlátlan jogsit és kéne valami 4-600 köbcentis kezdő motor, mondjuk úgy 1 millióig. Nem kell, hogy túl gyors legyen, de minél megbízhatóbb, amit ismernek a szerelők, olcsón fenntartható, de alkalmas azért túrázgatásokra. Kawa ER-5-el, KTM Duke 390-el (tudom, ez picit már drágább), CBF-ekkel és Yamaha Viragokkal is szemeztem így elsőre, de szívesen fogadok tippeket...mint látszik a stílus még nincs kőbe vésve, de ne legyen 184 centivel rémes :)
febr. 2. 02:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
GSX-R
febr. 2. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Hornet
febr. 2. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Xr600.
febr. 2. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
55%
turbo hayabusa
febr. 2. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Suzuki rg500.
febr. 2. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Royal Enfield?
febr. 2. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
"minél megbízhatóbb, amit ismernek a szerelők, olcsón fenntartható" körülírtad a japán motorokat.
febr. 2. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

7 persze, mert a japánhoz minden olcsón van. :D


Ne érts félre, de én pl mindig is kawasakis voltam (tudom nem a legjobbak), de már 20 éve is 160 ezer volt bele 4 dugó, plusz fél év, mire behozta az importőr japánból. Vezérműtengely is kb ennyi darabja, himbák 16x15 ezer.

(ne felejtsük el, hogy ezeke 20 éves árak, ma ez a többszöröse)


És a hondák (cbr) ennél amennyivel jobbak annyival drágábbak is alkatrészügyileg.

febr. 2. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Na de mi a helyzet az Apriliakkal? Nekem japán autóm van/volt. De sokáig volt Apriliam.
febr. 2. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
olasz motor a létező legnagyobb önszopatás
febr. 2. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!