Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miert nem csinálják meg ugy a...

Miert nem csinálják meg ugy a kocsikat, hogy előre fel lehessen fűteni, de le legyen addig zárva az utcán, vagy előre le lehessen hűteni?

Figyelt kérdés

A munkába járásom gyalog vagy tömegközlekedéssel pl buszmegalloban vacogással egyy pokol es saccra 1 óra hosszu csak oda. Tokmindegy gyalog e vagy busszal mert a megallók sincsenek mellettem.

Es megesik hogy elalszom es hivhatok olyankor taxit is..ami nekem érvágásni koltseg olyankor.


Azon agyalok összegyűjtök kiizzadom vmi kocsira.


De ha belegondolok hogy be kéne ülni vmi irtozat hideg ülésre és a kormányra fagyna a kezem es kb addogra melegedne fel mire már nem kell mert beértem a meloba...hát a kedvem is elmegy tőle.


Nyáron/tavasszal meg kocsi nelkul kb juhász szinten fel kell öltözni a hajnali indulásban aztán munka után lehet cipelni haza a kabátot a kezedben vagy táskával batyuzni mint a lomosok.


Hogy az istenbe járjak be munkába ha elegem van.

Odaköltözni nem tudok a munka mellé.



#bejárási kínok
jan. 15. 19:01
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Kombi nincs akkor gondolom. Ami nyáron hűt télen fűt.



Köszi a tanácsokat!:)

jan. 16. 11:55
 12/13 anonim ***** válasza:

Ezt az elektromos autók tudják csak.

A belső égésűnél járatni kéne a motort a hűtéshez.

jan. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Van állóklíma, az hűteni és fűteni is tud, de nem árt hozzá egy kiegészítő munkaakkumlátor, hogy el tudjon indulni a kocsi utána. A Mercedesnél láttam ilyet a gyári extráknál.
jan. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!