Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Adott egy 320 d e 90 es bmw...

Adott egy 320 d e 90 es bmw Vízhőfok nem megy feljebb 68 foknál 55-68 között van Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

jan. 5. 13:03
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

10 ettől függetlenül a 60 fokos váz is egy nagyobb probléma.


Kérdező: nekem 38 km volt a munkahely, ősszel már nem melegedett fel rendesen. Miután kicseréltem mindkét termosztátot, kb 15-16 km után (kb 20 perc) már középen állt a mutató, ahogy kell. Ezért nem is gondoltam, hogy az elektromos "forraló" nem jó, azt már utánam vették észre, akik megvették az autót.

jan. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Ha 50-60 fok a víz akkor már nagyon jól kell fűteni neki.

Nálad más baj is lesz.

jan. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Nos most meteszteltem kb 30 km mentem a víz maximum 73 fokra ment fel 60-70 fok közötti volt az altalános fok

Ezekszerint a termosztát csere ezt a gondot megoldja?

A fűtés más téma az fűtőradiátor kesz valószinűleg de az most nemérdekel

jan. 5. 17:56
 14/16 anonim ***** válasza:

Nagyon egyszerű, szedd ki a taermosztátot, és zézd meg, hogy nyitva van-e. Ha csak nagyon picit van, nyitva ránézésre, az is bőven elegendő, hogy ne melegedjen be.


Én nem szaroztam vele, megrendeltem mind a kettőt, mert nem éri 20-30 eurót spórolni, aztán kétszer dolgozni. SZerintem a motorproblémát meg fogja oldani. A fűtés egyébként lehet még levegő is, meg a sün (vezérlő). Az enyémben a sün rendetlenkedett, hol főtött, hol nem. Ugyanis nem csak a radiátor van ezekben, hanem elektromos szelep meg keringető is, amiket a sün vezérel.

jan. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

14

Én nem szaroztam vele, megrendeltem mind a kettőt, mert nem éri 20-30 eurót spórolni, aztán kétszer dolgozni.


Ezt a termosztátra értetted hogy mind2 kicserélni?

Mind 2 őt kifogom

jan. 5. 20:04
 16/16 anonim ***** válasza:
Arra, igen. Csak mert korábban jártam én is hasonlóképp.
jan. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!