Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Adott egy 320 d e 90 es bmw...

Adott egy 320 d e 90 es bmw Vízhőfok nem megy feljebb 68 foknál 55-68 között van Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

jan. 5. 13:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Szerintem termosztát.
jan. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Tipikusan termosztát. Nekem az elődjén annakidején ilyenkor 2 termosztát is nyitva maradt, mindkettőt cseréltem.
jan. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Ja, az lemaradt, hogy nekem még elektromos víz előmelegítő is volt benne, az sem dolgozott, mint utólag kiderült, de a termosztátcsere megoldott a problémát.
jan. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Egy 2006 os tipusnak mennyi idő km kellene alap esetben hogy felmenjen 90 re?
jan. 5. 13:17
 5/16 A kérdező kommentje:
Ja és a fütésem sem az igazi de arra azt mondták fűtőventillátor tehát semmi közük egymáshoz
jan. 5. 13:18
 6/16 anonim ***** válasza:
Ez még akkor M47-es motor?
jan. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
#5 Megfelelő vízhőfok nélkül fűtés sem lesz. M47-es motor úgy tudom még nehezebben melegszik fel, főkeg ilyen hidegekben kell neki jó pár perc illetve kilóméter de valószínű termosztát lesz. Fűtés is valószínű ettől nincs, ha a venti lenne akkor semmilyen levegőt nem fújna.
jan. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Fütésemel az a helyzet hogy vezető oldali 2 fúvókán meleg anyós felőli 2 nél hideg
jan. 5. 13:31
 9/16 A kérdező kommentje:
Viszont akkor a 60 fokos viz akkor tuti termosztátcsere megoldja?
jan. 5. 13:32
 10/16 anonim ***** válasza:
#8 Tipik E90 probléma, ez fűtőradiátor lesz. Kioperálni a műszerfal alól majd mosás vagy csere.
jan. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!