Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Baj bármilyen szempontból ha...

Baj bármilyen szempontból ha pótkeréknek téli gumit teszek fel?

Figyelt kérdés
2023. dec. 24. 14:19
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

??? Ezt nem értem. Miért kéne reménykednem. Ha nem lennék tisztában a pótkerekem méretével, fel se tettem volna a kérdést.

A nyári 225/45R17, a téli 205/55R16, a pótkerék ugyanez. A felnik adatai: nyári: 17J7 ET39, középfurat: 65,1 mm, osztókör: 5x110, gyári alufelni. Téli: 16J6,5 ET37, középfurat: 65,1 mm, osztókör: 5x110, gyári alufelni. A pótkerék ugyanez, teljes értékű pótkerék, csak gyári lemezfelnivel. Valamikor tudtam a TPMS szenzorok gyári cikkszámát is, az most nem megy fejből. Nem tegnap óta van autóm. Vagy gondolod azt se tudom milyen autóm van csak hogy milyen színű?! :D

2023. dec. 25. 12:48
 12/13 anonim ***** válasza:

#11: Aki itt kérdez ilyen alap dolgokat arról jó eséllyel feltételezi a válaszoló, ahogy látod többen is, hogy jó eséllyel hozzá sem tud szagolni az autókérdéshez. A gumi/felni méret meg tipikusan az a témakör, amihez a többség totál süket.

Nincs ebben semmi, ha méretgondod nem lesz, akkor rakd fel, ha téged ez megnyugtat, ahogy írtam gondod nem lesz belőle a kidobott pénzen kívül

2023. dec. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem baj, a pótkereket úgyis csak a gumisig hagyod fent. Ugye?
2023. dec. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!