Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért menő egy BMW és miért...

Miért menő egy BMW és miért ciki egy Toyota?

Figyelt kérdés
2023. dec. 15. 20:44
1 2 3
 11/24 anonim válasza:
39%
A Toyota az autó.A többi meg gyenge utánzat 🤣🤣🤣
2023. dec. 16. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
29%

“Nem beszélve arról, hogy a toyotákban általában magasabb IQ-val rendelkező sofőrök ülnek a bmw-hez képest.”


Meg a nagy büdös francot, nem tudom hol élsz te, de a toyota sofőrök az egyik legnagyobb veszélyforrások az utakon, félelmetes mennyire nincs közük a vezetéshez semmilyen szinten, tisztelet a minimális kivételnek. Legtöbb a sebességhatár alatt autózik jóval, feltartják indokolatlanul a forgalom normális haladását, este sötétben legtöbbször ők mennek minimális nappali menetfénnyel, aztán hiába villog nekik az ember, csak a fékre lépnek és azt sem tudják milyen hét van, hát gratulálok. Balf@szságok tömkelegét csinálják folyamatosan az utakon, ezt naponta látni.

2023. dec. 16. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
41%
Arról nem is beszélve, hogy amikor leesik egy minimális hó, de akár eső is, már mindegyik úgy vezet bicikli sebességgel, mintha tükörjégen gurulnának. Aki ezeket nem veszi észre, az sorry, de egy zsákban él. Még ezek mondják, hogy bmw így meg úgy. Vicc az egész.
2023. dec. 16. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Max a tizenéves srácok tartanak itt, a többi ember meg simán közledik nem azt nézi a másik miben ül.
2023. dec. 16. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
16%
Hát nem tudom, de egy 2JZ Supránál szerintem egy BMW se menőbb. Persze ízlések és pofonok, de kifejezetten autós filmekben nem nagyon látsz BMW-ket, míg azért Supra, MR2 vagy más japán típusok (GTR, Eclipse, NSX, stb.) szép számmal szerepel.
2023. dec. 16. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
61%
Gondoljunk csak vissza ha halálos iramban sorozatra. Főleg japán meg Amcsi autók voltak benne. Ott viszont a legkevésbé sem volt szempont ciki autóval megjelenni.
2023. dec. 16. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
74%
Mert csak az ostoba ember jön ilyen kérdéssel. :) Neki a kis csökevényes agyáig ez jutott el. :) Aztán a kotlák, fekete füstöt okádó, rohadó BMW-jét a Yaris legyorsulja.
2023. dec. 16. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem érdekel személy szerint ki mivel járkál.

Az jobban zavar, ha vki provokál, és/vagy veszélyeztet másokat.

2023. dec. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
43%

Toyota😂😂😂 Dobálóznak itt a Suprával, meg hasonló messze nagyon gyakori autókkal már itt a 10 évesek, gyerekek. Nézzetek ki az utcára, hányat láttok ilyenekből? Szerintem ez a szám erősen konvergál a nullához. Ennyi erővel lehetne itt mondani olyan BMW-ket is, amikből keveset látni, de kenterbe verik a random Toyotákat szinte minden szempontból.


Javaslom azokat nézni, amiket az utakon látni lehet naponta mindkét márkából, aztán lehet “hasonlítgatni” egy random Toyotát egy random BMW-hez. Mennyien vannak itt vakon, kiégés.

2023. dec. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
73%
A kiégés inkább a bmw-t érinti.
2023. dec. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!