Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Láttam az opel astrát 7.990.00...

Láttam az opel astrát 7.990.000 forintért. Ennyiért meg tudom venni?

Figyelt kérdés

Teljesen laikus vagyok, lehet nagyon buta kérdés.


Akivel eddig beszéltem forgalmazó, mind ilyen több millióval többért akarták adni. Ezek az árak úgy vannak, hogy csak elméletben ennyi, aztán több milliós hasznot ráraknak a kereskedők? Az árajánlat kérés link nem működik a honlapon, így nem tudom, hogy hol tudnék ennyiért venni.


2023. dec. 13. 21:19
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
71%
Kérdező, itt csak paraszt válaszokat kapsz, frusztrált gyökerektől.
2023. dec. 14. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Menj és alkudozz vele, abból még sokat kell hogy engedjenek.

Hanem adja akkor menj tovább.

[link]

2023. dec. 14. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
53%

"A kocsink két napja robbant le annyira, hogy nem indul"

Pff, és egy lemerült akksi miatt venni kell azonnal egy autót 8 millióért?! :D :D :D

2023. dec. 14. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

2018-ban vettem utoljára új Opelt. Márkakereskedésekben is többé-kevésbé készségesen válaszoltak, válaszoltak minden kérdésemre. Konkrét árajánlatot pedig e-mailben kértem. Megadtam a telefonszámomat, volt ahol fel is hívtak.

Tehát szerintem az a legcélravezetőbb ha vagy besétálsz hozzájuk, vagy felhívod őket, vagy e-mailben érdeklődsz.

A linket dokumentumban oda van írva, hogy "Opel finanszírozással." Tehát ennyi feltétel legalább van, ha nem több. Ami azt jelenti, hogy köteles vagy legalább valamennyi hitelt felvenni. Azt is csak tőlük teheted. Meg kell kérdezni, hogy ez milyen feltételekkel megy. Lehet hogy ezen jön vissza nekik apránként a kedvezőnek tűnő marketing árból a többlet. De mint írom, LEHET! Meg kell kérdezni. 2018-ban, még a Covid, meg drágulási hullám előtt inkább az volt a jellemző, hogy elég komoly kedvezményeket adtak a listaárból. Amit én vettem akkor pl. 9,1 volt listaáron és 7,32 + forgalomba helyezésért elhozhattam úgy, hogy a hitelhez sem ragaszkodtak, utalással egyben kifizettem. Manapság sajnos simán lehet, hogy ilyen kedvezményeket már nem adnak.

De mint írtam, az a legbiztosabb ha helyben megkérdezed, mint itt a válaszolók találgatására alapozni.

2023. dec. 14. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Szalonból olcsón akkor tudsz elhozni autót ha mondjuk egy bizonyos tipus kell és ezért körbe telefonálod az opel autóházakat. Mindenhol a teszt autót kell keresni. Ezekben van 5-15e km és kb fél max 1 évesek. akár másfél milliót is le tudsz igy spórolni az opelből. Nekünk is amit kihozunk mercit ilyen "próba" "teszt" autó volt. Ezek a legtöbbször a full extrásak vagy ahhoz közeliek. 4,7 millióval volt olcsóbb cserében 15 hónapos volt kb 8ezer km.el
2023. dec. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nem 4,7-el hanem 7,4-el volt olcsóbb. Rosszul irtam
2023. dec. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Köszi! Kiderült, hogy már a 2024-es árakkal számolnak, így lett a 8 milliós autóból 10 millió és így jár rá 2 millió kedvezmény, amivel megint 8 millió a szalonból, csak már kevesebb garanciával, mint korábban.
2023. dec. 14. 13:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!