Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Legfeljebb 1 éves németből...

Legfeljebb 1 éves németből behozott autóra itthon is él a garancia?

Figyelt kérdés
Kinéztem egy kocsit Németországban, ami még garanciás. Azt szeretném kérdezni itthoni márkaszervizben érvényesíthetem az esetleges garanciális javításokat?
2023. dec. 12. 10:43
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Én egy öt éves Kia Ceed-et vettem Németországból.Hiába volt szerviz könyv hozzá itthon nem vállalják a szervizelését márkakereskedés.
2023. dec. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
11-es, 5 évesen már nem volt garanciás ha jól sejtem? Garancia lejárat után eszem ágában sem lesz márkaszervízbe vinni egyik autómat sem. Egyrészt az árak, másrészt a hozzáértés hiánya (többszöri tapasztalat) sajnos. Tapasztaltuk több céges kocsival, hogy a márkaszervizek nem kapnak jó szerelőt.
2023. dec. 13. 11:11
 13/14 anonim ***** válasza:
7 év garancia lett volna rá de az itthoni márkaszerviz nem vállata mivel külföldről volt behozva.
2023. dec. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
#13: a Kiánál az itthoni garanciás problémákat is lepattintják.
2023. dec. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!