Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért fullad le időnként...

Miért fullad le időnként magától a Fiat autóm?

Figyelt kérdés

Punto Evo

Benzin 1.4


Véletlenszerűen, amikor pl megállok a Piros lámpánál lefullad, teljesen mind1 hogy hideg, vagy üzem meleg már.


Van mikor jó egy hétig, van amikor meg egymás után ahogy megállok és alapjáratban menne már a motor.


Teljesen dinamikus amúgy, lehet menni vele 130 nál sincs semmi probléma, de van mikor csak úgy lefullad aztán kész.


Hibakód nincs, szerelő megnézte


Találkozott már valaki hasonló dologgal?



2023. nov. 29. 20:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Alapjárati motor?
2023. nov. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Vízhőfok jeladó. Klasszikus hibája a korabeli Fiatoknak.
2023. nov. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
9%

"3 F" szabályt elkövetted, Francia, Ford, FIat.


Ilyen használt autókat nem szabad venni. Fiatal korukban ameddig garancia jár hozzájuk addig jók. De nem véletlen hogy amikor lejár a garancia, akkor ezektől az autóktól a tulajdonosaik megszabadulnak. A legtöbb ilyen 10 évnél öregebb "3 F" autót használtan a C típusú emberek szokták adni venni egymás között! Nyomják a gázpedált ameddig megy a check engine állandóan világít.. Szörnyű autók ezek használtan.


A Honda és a Suzuki a legjobb minőségű használt autó, ha rám hallgatsz akkor ilyen Punto helyett megveszed a Honda Jazzt!

2023. nov. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
8%
Kedves lepontozóim! Ha megcáfolni nem tudtok engem, akkor felesleges a piros X nyomogatása. Ez azt bizonyítja hogy nincsenek ellenérveitek, vagyis a vitát automatikusan én nyertem meg.
2023. nov. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Japánosként mondom, hogy nem csak a Suzuki és Honda tudott jó motort gyártani.
2023. nov. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
52%

#4


Mert hülyeséget beszélsz, mondom ezt úgy, hogy világéletemben német és japán autóim voltak. Aki ilyen szinten általánosít, annál egyértelmű h fingja sincs az autókról, csak ugatja a témát.



#Kérdező


Gyári szoftverrel lett kiolvasva? Ha ott sincs hibakód, akkor én egy márkaszervizben próbálkoznék, akik már láthattak ilyen hibát többször. Persze el lehet kezdeni cserélgetni alkatrészeket is, de elég sok jeladó van a kocsiban, és ott van még az alapjárati motor is.

2023. nov. 30. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
3. A C emberek a mercit és a bmw-t veszik.
2023. nov. 30. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom azokon feljebb tudod tekerni az alapjáratot a folytószelepnél.
2023. nov. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 veterán vas ***** válasza:

Ha nem tudsz semmi rendszert fölfedezni a hibajelenségek között, akkor el kell vinni egy szakemberhez.

(nem hibakód-műszert nézegetőhöz, hanem valódi autószerelőhöz)

2023. nov. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!