Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Fagyálló ömlött a ülés mögé...

Fagyálló ömlött a ülés mögé hogyan távolítsam el?

Figyelt kérdés
Padlószőnyeget azaz a kárpitot nem tudom kiszedni mert a csavar ami benne van azt ma sikeresen elnyírtam, 1 hónapja áll fenn ez a probléma, már-már nem tudok meglenni a kocsiban olyan büdös. kb. 1 liter kevert fagyálló ment bele nem csavartam rá a kupakot rendesen.

2023. okt. 22. 18:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Fel kell itatni valamivel és kiszárítani. Hajszárító vagy hasonlók. Esetleg elviheted egy autókozmetikáshoz, ott van olyan kárpittisztító, amivel ki tudják szívni a folyadékot is.
2023. okt. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Megvolt, most megint tiszta fagyálló.


Ha ráteszem a gumiszőnyeget és nem foglalkozok vele be tud penészedni?

2023. okt. 27. 12:18
 3/6 anonim ***** válasza:
Kárpit tisztító gép segítene valamennyit, de üregekben maradhat, a megoldás akkor is a kiszedés. Inkább rá kéne bízni szakira azt az elnyírt csavart...
2023. okt. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Mit csináltál vègülis?
febr. 4. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Semmit, még mindig tocsog a fagyálló benne. Megtanultam együtt élni vele meg a szaggal.
márc. 17. 00:38
 6/6 anonim válasza:

Uhhh. Engem mar felidegesített. Bontóból szereztem egèsz szőnyeget, elvittem egy karosszeriáshoz es kicserèlte az egeszet.

Egyebkènt nem fog a gumi szőnyeg penèszedni, sokaig nem vettem.eszre h a labam alá folyik a fűtőradiátorból. A gumiszőnye eltakarta.nem volt peneszes

márc. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!