Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Régi (1999) suzuki swiftben...

Régi (1999) suzuki swiftben meg lehet valahogy oldani hogy előrébb dönthető legyen a vezető ülés?

Figyelt kérdés

Futár vagyok. 2 pozíció van vezető ülésban: a szinte vízszintes és a még mindig nagyon tompa szög. A lábaim hosszúak de a kezem nem annyira. Így is eléggé előre toltam az ülést.

Van egy biztonstági javaslat miszerint úgy kell állni az ülésnek hogy hátradőlve a csuklóm rá tudjam tenni a kormányra, ez itt nem valósul meg.

Folyamatosan előre dülve vezetek. Ez rossz a tartásomnak, a vállam fáj mert húzza az öv. Ez hosszútávon nem egészséges, de "hanyattfekve" sem tudok biztonségosan vezetni.

Arra gondoltam hogy kiékelem jó erősen lécekkel. Egyszerű és olcsó megoldás.

Sajnos az autós háttámlák is inkább csak a derekat tartják.Van esetlen olyan háttámla ami az egész üléspozízicót ( vállakat, fejet) kicsit előrébb dönti? Nem feltétlen 45fokba, de ami most arról sokszor úgy érzem közelebb van a 180 fokhoz.

Előre is köszönöm ha van valakinek tippje, megoldása.



#ülés #Suzuki #Suzuki Swift #Swift #Kulcsszó #5: csak hogy legyen még valami
2023. aug. 25. 15:59
 1/9 anonim ***** válasza:
le kell vagni
2023. aug. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2 régi Swiftem is volt és több szögben is lehet állítani azt az ülést. Bár tényleg elég hülyén lehet állítani. Alapjáraton majdhogynem derékszöget zár be az háttámla és az ülőlap. Olyant szerintem semmilyen autónál nem igazán lehet állítani, hogy az ülőlap fele dőljön a támla.
2023. aug. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha futár akkor az egyik ha nem a legjobb választás egy régi szuzka. De azt mondom jobban járnál egy Wagon rel. Magas és elképesztően könnyű ki-be szállni egy magas embernek is swiftben meg szinte földön ülsz.
2023. aug. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
#2 dehogynem, különben hogy másznak be hátra?
2023. aug. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Esetleg a kormányt nem lenne egyszerűbb közelebb hozni?
2023. aug. 26. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 krwkco ***** válasza:

"Van esetlen olyan háttámla ami az egész üléspozízicót ( vállakat, fejet) kicsit előrébb dönti?"

Pl. polifoam rétegekből csinálhatsz magadnak olyan háttámlát, ami felül vastagabb. A deréktámasznál is lehet benne vastagodás.

Vagy a készen kapható, izzadásgátlós háttámlát kiátmaszthatod felül polifoammal vagy bármivel.

2023. aug. 26. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
az 1. nek igaza van
2023. aug. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos ez ilyen. Egy jó tanács, hogy vegyél bele használtan valami kevés km-es autóból egy "jó" állapotú ülést.

Én is ezt tettem, sokkal jobb előre a sedannak az ülése mint az 5ajtósé.

2 évig használtam naponta 100km-t és ég és föld volt a két ülés.

2023. aug. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Megfontolom az ülés cserét. Egyelőre kiékeltem egy deszkával, nem rossz de baleset esetén gondolom nem egy életbiztosítás.
2023. aug. 26. 22:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!