Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyi a várólista nálatok, a...

Mennyi a várólista nálatok, a ti városotokban, környéketeken, hogy gyakorlati oktatóhoz jusson a tanuló vezető?

Figyelt kérdés
Vajon mennyire vannak betáblázva az oktatók, aki tanuló vezető, milyen gyakran tud vezetni egy hèten, egy hónapban? Tudom biztos nagyon különböző, de kíváncsi lennék rá, hogy hol, mi a helyzet, Sopronban én úgy tapasztalom, hogy nagyon tele vannak ès nagyon elfoglaltak az oktatók, de a médiában múltkor azt mondták, alig van tanuló vezető, hol, mi lehet az igazság? Előre is köszönöm.

2023. jún. 27. 10:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Budapest, az oktatóm azonnal tudott fogadni és hetente 1-2 alkalommal mindig tudtam menni, vizsga előtt 3 alkalommal is. Nagyon jó oktató, nagyon türelmes és jól tanít, szóval nem azért nincs tele mert rossz hírű.
2023. jún. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az igazság az, hogy mivel lassan félmillió Ft lesz egy tetves jogosítvány, számszerűen valóban csökkent a nebulók száma, de azért vannak elegen.
2023. jún. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!