Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 1 tömegű lendkerék esetén kis...

1 tömegű lendkerék esetén kis fordulaton ràngat az autó?

Figyelt kérdés
haveromnak van egy golf 3-asa, és 1 tömegű lendkerék van benne a kettőstömegű helyett. kis fordulaton rángat az autó egy kicsit. ő azt mondja hogy az egytömegű miatt van, de más meg azt, hogy azért mert másik turbo van rajta meg alkatrészek, és nincs összeírva. ha jól össze vannak írva az alkatrészek, akkor is ràngatni fog az egytömegű miatt?
2023. szept. 23. 16:38
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Nincs is olyan, hogy 1tömegű.
2023. szept. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Valamennyire igen, hiszen pont az lenne a feladata a kettőstömegűnek, hogy csillapítsa a rángatást.
2023. szept. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha rángat az autó, akkor inkább gyujtáshiba körül tapogatóznék. A kettőstömegű feladata a lökésszerű csavarólengések csillapítása, de állandó fordulatszámon (legyen az alacsony, vagy bármennyi) ilyen nincs.
2023. szept. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!