Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért van az hogy egy 20 és...

Miért van az hogy egy 20 és BMW még ma is jobb autózási élményt kínál mint egy teljesen új Suzuki?

Figyelt kérdés

Mondjuk egy tényleg normális állapoutú E46-ot, vagy E39-et lehet kapni 2,5-3 millió környékén. Egy új Suzuki meg minimum 6-7 millió, és mégis mindenben rosszabb. Nincs olyan zajszigetelés, nincs olyan menetkomfort (vagy épp sportosság), nincs olyan minősége a beltérnek.

Miért nem vesz mindenki inkább egy régebbi prémium autót?



2023. aug. 16. 09:10
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
59%
Mikor a régi prémiumra költeni kell az szokott a vicces lenni.
2023. aug. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
64%
Ezek a BMW-sek nagyon tartanak a Suzukiktól, hogy állandóan azzal hasonlítgatják. :)
2023. aug. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
46%

Amúgy élményt BMW-ben max. a z3, z4, m3 ad. Azokkal még lehet csapatni, cserébe jó drágák. A nagy bálna BMW-k max. egyenesen tudnak menni, az első kanyarig. Ott egy Suzuki Sport elmegy mellettük belső íven.


A komfort pedig... Régen is csak az öregek és a pipogyák ültek be a nők mellé a hintóba. A férfiak nyeregbe szálltak.

2023. aug. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem már megtette.



Fura, hogy ő tényleg c6-al jár és még milyen szerény és normális fickó.


https://www.youtube.com/watch?v=uUOg7CBw9YQ&t=67s


Itt pedig a tipikus bmw-s, akinek elég a tudat ha akarna, akkor sok mindenkit letudna nyomni...na meg ugye az élmény....

2023. aug. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
2023. aug. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
28%

24 a bálna az a merci. Te sem láthattad még a falutáblát kívülről.

A nagyoknak pont nem az a lényege, hogy csapatni lehetne, hanem az hogy kényelmes akkor is amikor mondjuk Hannoverből pestre megyek.

Az ex buzukijával már 400 km is fájdalmas volt. Focussal meg 3-as bmw-vel kb vállalható volt 1000 km, azért közel nem volt olyan kényelmes mint az 5-ös.


A Z4 meg nem megy (túl nagypapás a dinamikája), nem kényelmes, de legalább hely sincs benne.


Egyébként meg persze, pl. egy M5-tel (ne kamumatricással) nem lehet csapatni. Ja.

2023. aug. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
19%

Direkt értsd félre. :) A BMW-nek ugyanúgy vannak ezek a nagykasztnis autói.


Nekem mást jelent a csapatás. Neked ezek szerint azt, hogy egyenes, sima úton jól megy. Nekem azt, hogy kanyarodni is tud, szerpentinezni is jó, de akár a Kakucsra is.


Mondtam. Elpuhult embereknek jók ezek a nagy hodályok, de akinek számít a vezetési élmény, az nem ilyet vesz.

2023. aug. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
83%

"Elpuhult embereknek jók ezek a nagy hodályok"



Ekkora marhaságot. M5 mint hodály. Meg ugye amikor régebben amikor az egyik eredményesebb karateversenyzőnk is S8-cal jött edzőtáborba, az is az a elpuhult fajta volt.


De legalább kis belátást is kaphattunk a boyracerek világába is. 😀


"Neked ezek szerint azt, hogy egyenes, sima úton jól megy."

Ilyet is csak az ír, aki még nem ült még más autóban mint a sajátja.

nyilván azért dolgoztak a mérnökök a csillió karos mechanikákon, hogy aztán a fatengelyes susuki jobb legyen.


Szerpetinezni CRX-em volt, meg sciroccom a maga idejében, de még azok sem vették úgy a kanyart, mint a mai 5-ösök.


Ezek a kisautók valók inkább városinak, mert amikor a hodály kíír 17 literses átlagfogyasztást a városban, az fáj.

2023. aug. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
18%

Számomra egy közel 2 méter széles, 5 méter hosszú, 2 tonnás járgány hodály.

Egy ilyen autó kanyarban nagyon kis sebességre képes, és egyáltalán nem stabil. Saját szemmel láttam, hogy ahol ég ilyen autó lesodródik az útról és veri fel a port, ott én belső íven +20-30km/órával eltudok menni.

2023. aug. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
84%
Persze, ok elhiszem. 🧐
2023. aug. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!