Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért van az hogy egy 20 és...

Miért van az hogy egy 20 és BMW még ma is jobb autózási élményt kínál mint egy teljesen új Suzuki?

Figyelt kérdés

Mondjuk egy tényleg normális állapoutú E46-ot, vagy E39-et lehet kapni 2,5-3 millió környékén. Egy új Suzuki meg minimum 6-7 millió, és mégis mindenben rosszabb. Nincs olyan zajszigetelés, nincs olyan menetkomfort (vagy épp sportosság), nincs olyan minősége a beltérnek.

Miért nem vesz mindenki inkább egy régebbi prémium autót?



2023. aug. 16. 09:10
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:
Csak azért ez az okfejtés, mert jómagam is 2 éve egy 20 éves BMW-vel járok, és igen, költöttem már rá, de egyáltalán nem bántam meg. És nem, nincs szervízben hetente. Egyszer alaposan rendberakattam, azóta tényleg csak az alap karbantartásokat kell elvégezni rajta.
2023. aug. 16. 09:44
 12/32 anonim ***** válasza:
35%

Nekem akkor nyújtöbbet ha ott van és bármikor beülhetek használni nem akkor ha megbízhatatlan és egymás után hordom szervízbe mert mikor mi adja meg magát aztán meg béreljek autót vagy járjak busszal dolgozni még csinálják.


Arról nem is beszélve hogy a 6 milliós suzukit 10 év után eladod 3 millióért az infláció miatt kb a feléért. A 3 milliós prémiumra rálocsolsz még 3-at 10 év alatt és végül kb már egy forintot nem ér mert szinte már őskövület,viszont a suzukiból még kivehetsz pár milliót a következő autódhoz.

2023. aug. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
83%
Mi értelme egy közép vagy felsőközép kategóriás autót egy főként városra szánt kisautóval vagy crossoverrel össze hasonlítani? Hát elárulom, hogy k@rvara semmi, ugyan is nem egy kategória és nem ugyan az autó célja és közönsége.
2023. aug. 16. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:

#12 na ez pont nem igaz, mert egy jól megvigyázott prémiumnak, főleg ha normális motor van benne akkor felfelé megy az ára. Pont az E46/E39 is most van ebben a stádiumban. Tessék megnézni mennyibe kerül egy patika állapotú 30i például.

[link]

2023. aug. 16. 09:55
 15/32 anonim ***** válasza:
78%
14-igazad lenne de ez Magyarországon nem így van. A magyarok tipikusan azok az emberek akik olyan autót vesznek amit csak megbírnak venni. Az hogy milyen igényük lenne és mely autók amik kielégítik másodlagos. A lényeg hogy a szomszéd irigykedjen.
2023. aug. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
82%
16os! Ezzel tisztában vagyok, de van aki sajnos csak így tud "kitűnni" és még is el is hiszi, hogy ő g@ci menő.
2023. aug. 16. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
76%
Pedig számomra az a menő aki egy c6os corvette-ből száll ki vagy legalább egy 850csi-ből, amikből tudod, hogy nem fog mindennap szembe jönni az utcán és apró pénz a fenntartása.
2023. aug. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
25%

Hiába a külső csillogás akkor is 23éves autó. Nekem ezek az autók olyanok mint a gyúrós cigányok. Karra edzenek csak mert az látszik ki a BMW ből.

Külsőre patika,belső része patika bár régi ami nekem mondjuk nem jön be de ízlés kérdése természetes.Viszont megnézném szétszedve is vagy felemelve hogy akkor mit látni. Tudod ami nem csak garázsban tölti az életét azon dolgozik az idő vasfoga. Kívülről lehet polírozgatni de hogy minden patika legyen alulról is az nem kis összeg.


Egyébként vegyél párat ha annyira jó befektetés és annyira biztos hogy felfelé megy az ára. Az infláció miatt a skoda fabinak is felfelé megy az ára.

2023. aug. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
87%

"Hogy lehet az, hogy boxolóként simán megtudok verni egy sakkozót?"


Csak nem sakkban. Azt tedd hozzá. :)

2023. aug. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
72%

amióta eszergom elkezdte gyártani a szwifteket, azóta csak suzukit veszünk(cserélünk)..mindkettőnknek automata suzukia van, hol 3 hengeres, hol 1.5, vagy WagonR, újabb swift.

Ahogy fentebb írták a 20 év alatt még nem fordult elő, hogy üzemi hiba miatt fel kellett nyitni a motorháztetőt.


Az automata váltót egy távolkeleti országban ismertem meg,ahol annyi suzuki futott, mint égen a csillag. Ott nem láttam japán autót lerohadni az út szélén, de volvót annál többet.


Itt a családom ifjú titánjai csak BMW-vesznek, mert az az autó..

Elismerem nagyon szépek, qurva kényelmesek, és anhat henger szinte muzsikál...csakhát ezt mind nálam látom, amint aknán áll valamelyik frissen vásárolt lelakott csoda..pár hónap, fél-egymillió ráköltve, és elismerem, csodafinom autót varázsol valamelyik gyerek...

Mi maradunk a soha szervizt nem látott suzukiknál...még az automata váltó sem romlik el.


(Esztergomot tovább bővíti a Suzuki, mert olyan nagy rá az igény. ..Ausztráliában is láttam itt gyártott SUV-ot)

2023. aug. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!