Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért van az hogy egy 20 és...

Miért van az hogy egy 20 és BMW még ma is jobb autózási élményt kínál mint egy teljesen új Suzuki?

Figyelt kérdés

Mondjuk egy tényleg normális állapoutú E46-ot, vagy E39-et lehet kapni 2,5-3 millió környékén. Egy új Suzuki meg minimum 6-7 millió, és mégis mindenben rosszabb. Nincs olyan zajszigetelés, nincs olyan menetkomfort (vagy épp sportosság), nincs olyan minősége a beltérnek.

Miért nem vesz mindenki inkább egy régebbi prémium autót?



2023. aug. 16. 09:10
1 2 3 4
 1/32 A kérdező kommentje:
20 éves akart lenni a kérdésben, bocsánat.
2023. aug. 16. 09:12
 2/32 anonim ***** válasza:
87%
Új árat használt árral rendkívül okos dolog hasonlítani
2023. aug. 16. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
82%

Megbízhatóság a kulcsszó.

A suzukival a következő 5-10 évben valószínűleg csak a kötelező szervizre kell költened.

A 20 éves bmw esetében ez igen valószínűtlen és akkor finoman fogalmaztam.

2023. aug. 16. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
90%
Mert nem akar felszállni a szopórollerne. Egy régebbi prémium autót ugyan megkapsz 3millióért de az összes nyűgjét baját is kapod vele együtt. Egy autót nem csak megvenni kell,fent is kell tudni tartani. Hogy miben jobb a 6-7milliós suzuki? Abban hogy te hoztad ki,így ismered majd minden godját baját nem pedig zsákbamacska autód van. Jelzem nem vagyok szalonban vásárló fajta én sem mert elég drága az újkori áruk. Személy szerint 4 éves A4-es a legfiatalabb vásárlásom,de idős 3millióra tartott prémium nem kéne.
2023. aug. 16. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
79%
Napi első kérdésed a témában, hányat várhatunk ma még tőled? Kettőt? Hármat?
2023. aug. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
79%
Na mivan, megint szervizben a béjemvé, jönni kellett kompenzálni?
2023. aug. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
Én ezt értem hogy a régi prémiumra sokat kell költeni, de. Ha van 6-7 millióm, abból veszek 3-ért egy normális régebbi BMW-t, akkor bőven ott van még a tartalék, hogy bármi baja van, rendbe tegyem azonnal. Cserébe viszont sokkal, de sokkal többet nyújt.
2023. aug. 16. 09:32
 8/32 anonim ***** válasza:
69%
Autót általában nem vezetési élmény miatt veszik az emberek, hanme mert közlekedni akarnak minnél olcsóbban, és te hiába veszel egy BMW-t 2-3 millióért, ha tudjuk jól, hogy annak szervizelésére horror árakat elkérnek, többet fogyaszt, több a biztosítása stb. Én hallottam olyanról, aki az új BMW-t megvette, és inkább eladta, mert abból lett elege, hogy minden hónapban valami miatt 1 hetet a szervízben volt a kocsi. Nekem se kellene olyan autó, ami nem áll folyamatosan a rendelkezésemre. Lehet menőzni 20 éves lerúgott gépekkel, de ezeket előbb-utóbb mindenki eladja, és pont azért mert nem engedheti meg magának, és utána lehet vezs egy Suzukit, mert a fentarthatóság fontosabb mint a komfort stb
2023. aug. 16. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
69%

Persze, ez így leírva jól hangzik, csak amikor egy hónapban harmadjára esik ki alólad az autó és buszoznod kell, amíg vársz a szerelőre, akkor megérted majd.


Persze lehet, hogy nem lesz semmi ilyesmi, de sosem tudhatod.

2023. aug. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
85%
Hogy lehet az, hogy boxolóként simán megtudok verni egy sakkozót? Na ennyi értelme volt a kérdésnek.
2023. aug. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!