Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyit enne ez az RY6?...

Mennyit enne ez az RY6? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Lesz egy Keeway RY6-om és arra lennék kíváncsi (lehetőleg attól aki használ is ilyet) hogy mennyit enne ez a motor, ha 470m-es emelkedésű/csökkenésű úton használnám és napi 40km-t? Vagy ilyen útra nem is robogó kéne? Előre köszi!


(légyszíves ne azzal offoljátok szét, hogy a keewayt szidjátok, mert haveromnak egy hacker-e van és 6000km-t elment már vele kisebb szervizekkel meg a 2 gumit cserélte le egyszer mert elkoptak. csak ez már 'divat' hogy szidjuk a keewayt mert szar. nem, nem szar kb azon a szinten van mint a kymco. persze egyik se egy Honda vagy Aprilia de a kategóriájában igen is jó. hibás darabot meg mindenből kifoghatsz.)


2010. okt. 15. 16:36
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

meleg időben olyan 1 km-t szoktam. ha nincs bemelegedve, akkor 6000 körül szaggat, és mintha fojtás lenne benne, nem megy tovább. melegen akár 14000ig is felmegy =)

és télen (voltam kint télen is, mivel a faluban van olyan akció, hogy "motoros mikulások", és én voltam az original mikulás :D nem volt több hülye, aki kimerészkedett 2-keréken xD még rajtam kívül volt egy qados mikulás is...) olyan 3, esetleg 4 km-t is kell.

vettél már motort? melegen ajánlom, hogy ha nem akarsz a szivatóval reggelente babrálni, akkor ne fűnyíróolajat vásálj, hanem legalább félszintetikusat. megéri xD

2010. dec. 11. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
áá dehogy vennék szar olajat bele. Castrol-t vennék minimum!:) és még azt az egyet kérdezném, hogy a félszintetikus vagy a fullszintetikus jó bele?
2010. dec. 11. 09:02
 13/13 anonim ***** válasza:
jó. nem pörgős motorokba elég a sima, de ami már 10 000RPM felett is jár, oda érdemes szintetikusat venni. a félszintetikus valahol a 2 között van. ha sajnálod a motorod, de tudod, hogy csak boltba járásra használod, és nem a magas fordulatot kergeted, akkor jó a félszintetikus (talán még olyan se kell, csak ha nagyon akarod kímélni). és a 125cc 2t-kbe is nyugodt lélekkel bele lehet önteni, mivel már a félszintetikus is nagyon jó minőségű és ritka állagú. a full szintetikus meg a legjobb minőségű. jó kenést iztosít. ha gyorsulgatsz vele, meg a végsebességével kísérletezel, akkor érdemes azt venni (főleg 125ösnél, és az öregebb 250eseknél. az 50es esetében elég a félszintetikus)
2010. dec. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!