Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyit enne ez az RY6?...

Mennyit enne ez az RY6? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Lesz egy Keeway RY6-om és arra lennék kíváncsi (lehetőleg attól aki használ is ilyet) hogy mennyit enne ez a motor, ha 470m-es emelkedésű/csökkenésű úton használnám és napi 40km-t? Vagy ilyen útra nem is robogó kéne? Előre köszi!


(légyszíves ne azzal offoljátok szét, hogy a keewayt szidjátok, mert haveromnak egy hacker-e van és 6000km-t elment már vele kisebb szervizekkel meg a 2 gumit cserélte le egyszer mert elkoptak. csak ez már 'divat' hogy szidjuk a keewayt mert szar. nem, nem szar kb azon a szinten van mint a kymco. persze egyik se egy Honda vagy Aprilia de a kategóriájában igen is jó. hibás darabot meg mindenből kifoghatsz.)


2010. okt. 15. 16:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
nekem van egy keeway tx 50em. nem akarom szidni, de azért van vele probléma. az enyémnek a fogyasztása 5-5.5 literig terjed. de ez más kategória. a robogóé gondolom 2-3 liter. de szerintem ha napi 40 km, és van A1es jogsid, akkor jobban megéri venni egy 125ös 4t-t. a fogyasztás ugyanott van, csak jobban megy, és kevesebb vele a gond. 350 000ért már jó Hondákat lehet venni. és lejtőn felfelé meg többet ér a 12LE, mint a kósza 3.
2010. okt. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
sajna csak M-es jogsim van még:(
2010. okt. 15. 18:53
 3/13 anonim ***** válasza:
és valami használt Derbi enduro, vagy supermoto, vagy az Aprilia rs? :) 50esek közt ezek a "nagyágyuk", és bármelyik robogót otthagyják :) ezek nem tettszenek?
2010. okt. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:

Szia!

Nekem van egy keeway ry6-os robogóm és nagyon meg vagyok vele elégedve! Nekem nem volt vele egy problémám se. Az egész attól múlik hogy az ember hogy játartja be és hogy vigyáz rá és kinek a csukrója mozgatja a ázt! Nekem csak egy szervizem volt és az is a folytás kivételénél!(amúgy ami 890 km ernél következett) A fogyasztás ilyen úton olyan 3-5 liter között mozog.

2010. nov. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!:)

előző: akkor látom te egészen bennfentes vagy az RY6-ban, azt meg tudod mondani nekem, hogy folytás nélkül mennyit fog menni maximum?

2010. dec. 6. 21:33
 6/13 anonim válasza:
hát az attól függ elötte menyire hajtottad , nekem 75-öt megy de igazából 70-80 közöt mozog :)
2010. dec. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
köszönöm válaszod!:) igazából engem egy olyan 1000km (nem brutális) hajtás után érdekelne a végsebessége.
2010. dec. 7. 18:19
 8/13 anonim válasza:
akkor olyan 75 Km/h biztos hogy menni fog :D
2010. dec. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

csak kibírni nem fogod teligázok nélkül. ezért jobb a váltós. azok inkább hajtásra tervezett motorok. én 15 évesen kaptam. elég hülye voltam, mivel bármilyen 2t olajat beleöntöttem, és bemelegítés nélkül hajtottam, még bejáratáskor is. 2 évre rá (10 000 km van benne) annyi történt vele, hogy hidegindításkor gyakrabban kell használni a szivatót, és rendesen be kell melegíteni, ha azt akarod, hogy jól menjen.

nincs semmi más baja. ha bemelegíted, akkor 50eshez képest nagyon jól megy. magyarul: a váltós 50esek motorja (véleményem szerint) tönkretehetetlen.

2010. dec. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a te válaszodat is, tanulságos!:) mennyi időt kell szánni a melegítésre kb?
2010. dec. 10. 17:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!