Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy újabb, 2018 körüli autónál...

Egy újabb, 2018 körüli autónál van lehetőség arra, hogy ha pályán lenyomom a gázt ne váltson egyből vissza az autómata?

Figyelt kérdés

Mármint remélem érhető amit mondani akarok.


Szeretnék autót vásárolni, autómata 2018 körüli Mondeo.

F1 váltóval.

Csak attól félek, hogy az automata nem úgy dolgozik, ahogy én azt várom tőle.

Ha 100+rol akarok 130 ra gyorsítani nem szeretném ha valtogatna a váltó.


Ezeket be lehet fixre allitani pld pályán?


2023. aug. 6. 17:58
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nincs.
2023. aug. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Az f1 váltó szöveget a hirdetésben adták meg, de koszonomaz okítást.


Másik kedvesnek üzenem.

A kérdés nem arról szól, hogy vegyek manuált vagy ne foglalkozzak ezzel.

Annak h te mit mondasz meg én mit kérdeztem nemsok közé van egymáshoz remélem érted. Én kérdeztem te nem válaszolsz, hanem tanácsot adsz a bajomra, amire nem kértem, mert a kérdés és a felesleges tanácsoknak semmi köze egymáshoz 🙂

2023. aug. 6. 21:57
 13/16 anonim ***** válasza:
Sajnos nem fizetett válaszadók vannak itt,az a tudakozó lesz ha arra vágysz. Itt mindenki azt ír válasznak amit maga gondol, szabadon le írhatjuk a gondolatunkat. Ha nem érdekel hát nem érdekel,minden esetre sokszor volt már hogy kérező meggondolta magát egyegy gondolat végett ahelyett hogy csak nyersen válaszolunk volna.
2023. aug. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Az automatának az a dolga, hogy akkor váltson, amikor szükséges, és jobban tudja, mint a tudatlan sofőr. Ha nem az optimális sebességfokozatban akarod használni az autót, akkor vegyél manuálist.

Egyébként tojás a gázpedál alatt és nem fog visszaváltani, cserébe majd levillognak, ha 100-nál kisorol előled valaki, te meg majd próbálsz olyan lassan visszagyorsítani százra, hogy ne váltson vissza.

2023. aug. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
36%
A váltónak az a dolga, hogy a leghatékonyabban használja ki a motor erejét ezért ez a hülyeség, hogy ne váltson vissza akkor fog működni ha átprogramozod. Ekkora baromságot. Minnél újabb egy motor annal kisebb fordulatszám tartományban dolgozik hatékonyan így vissza fog váltani ha neked tetszik ha nemtetszik, ekkora baromságot már rég olvastam.
2023. aug. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Ha nagyon nyomod a gázt, vissza fog váltani, mert intenzív gyorsítashoz vissza kell váltani.

Ne nyomd agyatlanul a gázt, szép finoman nyomd lejjebb ahogy gyorsul a kocsi, és nem fog visszaváltani...

2023. aug. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!