Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek a v8 as...

Mi a véleményetek a v8 as motorokrol?

Figyelt kérdés

Tényleg különleges és szép hagja van ? :)

Sokat eszik ?

Melyik a jobb a soros motor vagy a v motor ?és miért ?


2010. okt. 14. 20:33
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
bocsi most látom v8-at irtál te is csak rosszul emlékeztem.
2010. okt. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
nincs is szebb mint egy mélyen morgó v8 hangja :) sokat hallani Suzukikon, Opeleken és társaikon hogy kicsit hangosabb, mint alapjáraton sport kipufogó miatt és ettől már mindenki el van ájulva, hogy azta. emléxem amikor százhalombattán jártam és láttam egy gyönyörűszép állapotú 82-es Camaro-t (élek-halok az amerikai verdákért), volt akkora mázlim hogy pont jött a tulaj és megfülelhettem azt a mély duruzsolást, amit még utána legalább egy percig hallottam, pedig a kocsi már messze járt. vagy amikor a városban észrevettem egy Dodge Ram-ot és néztem ahogy a Hemi motor ordítva viszi a több tonnás kocsit egyik lámpától a másikig szinte másodpercek alatt, na arra már télleg figyelnek az emberek. Igazából leírni nem lehet egy V8 hangját, ezt hallani kell és aztán téged sem fognak már izgatni a gizda kis japán mócsingok. Ja, ajánlanám figyelmedbe a Halálosabb Iram c. filmnek azt a jelenetét, amikor Rom arcoskodik a kis Mitsubishijével, aztán a másik csávó a Challengernek pusztán már a hangjával is lesöpörte a pályáról. Később le is gyorsulta a mecsboxot, az a szar a nitroval tudta utolérni.
2010. okt. 25. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
23%
Halálosabb iramban, szép. Hány éves vagy, hogy arra vered?
2010. okt. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Oh bocs, képzelem Te mennyire nagy lehetsz, ha csak a bunkózás kedvéért választ írsz. ha ennyire zavar akkor nem egy megrendezett filmből szemezgetnék

http://www.youtube.com/watch?v=YLj-d9ge3Es

tessék V8

2010. nov. 7. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!