Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vennétek SUV autót, illetve...

Vennétek SUV autót, illetve havi kb 3-5 nap használatra autót?

Figyelt kérdés
2023. júl. 23. 17:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Autót igen, de suvot nem.
2023. júl. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Max 5 napot vagyok otthon, arra az időre kellene nekem autó, nem tudom mi legyen a választás.

Olyan nagy igényeim nincsenek, klima,és automata legyen

2023. júl. 23. 17:38
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem tudjuk, hogy mennyi a keret. Mekkora autóra van szükség és főleg város vagy pálya lesz benne.
2023. júl. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

keret 5-10 millió között.

Vegyes használat

2023. júl. 23. 17:42
 5/8 anonim ***** válasza:
80%
Én inkább akkor bérelnék egyet, ilyen körülmények között.
2023. júl. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
64%
Te a bérlés szót kevered a vétellel.
2023. júl. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem vennék. Nincs olyan élethelyzet amikor számomra egy SUV bármilyen formában is optimális választás lenne.

Amire neked kell, arra meg bérlés.

2023. júl. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem, igen.

Azaz SUV-ot nem vennék, a hideg is kiráz ezektől a doboz formájú batároktól. Semmi szépséget nem látok bennük és szép kecses, áramvonalas hagyományos autóhoz képest. Ezen kívül nincs földem, erdőm, nem járok szőlőhegyre, még csak földúton sem, ami indokolna ilyen felépítésű autót. Nem vagyok öreg, nincs fájós hátam, amivel nehezemre esne a ki-beszállás. Régebben heti két alkalommal használtam az autót, 5 napot garázsban állt. Így jött össze évi 25-28e km. Most már jellemzően csak egy városon belül mozgok. Jó időben ezt általában biciklivel teszem. Ha meg annyira rossz az idő, vagy télen agyatlanul sóznak, akkor inkább busszal. Az autót csak akkor hozom ki, ha valakit, vagy valami hozni, vinni kell. Ez általában nálam is heti egy alkalom.

Azt gondolom, hogy nem annyira rossz még a gazdasági helyzet, hogy ezt a luxulst ne lehetne megengedni egy relatív olcsó fenntartású tömegautónál. Mivel keveset használom, nem kopik el. Olajcsere és nagy ritkán tankolom. + adó, biztosítás. Ennyi a költeni való rá. Nem kell emiatt hó végén száraz kenyéren élnem.

Ha nem lenne autóm, külön erre a célra nem vennék. De még az ingázós korszakban vettem egy új autót. Most 5 éves, 52e km-rel. Ha már van, eladni nem szeretném, mert hasonlót a mostani árak mellett az életben nem fogok tudni venni többet.

2023. júl. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!